Ürün Tipi:
Armatür Tipi:
Montaj Tipi:
Montaj Yeri:
Açma Düzeneği:
Kaplama:
360° Döner Boru:
Yok
Su Giriş Sayısı:

E.C.A. Tiera Yüksek Tip 102188002 Lavabo Bataryası (Krom) Fiyatları

ECA Tiera Yüksek Tip Lavabo Bataryası 102188002

Satıcı: Amazon.com.tr

7.997,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 8007.14
E.C.A Tiera Yüksek Tip Lavabo Bataryası

Satıcı: DEKOSTAR

7.997,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 7997.14
E.C.A Tiera Yüksek Tip Lavabo Bataryası

Satıcı: Ucuza Malzeme

8.029,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 8029.62
E.c.a. Tiera 102188002 Yüksek Tip Lavabo Bataryası

Satıcı: UCUZA MALZEME

8.263,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

4 8263.00
Eca Tiera Yüksek Tip Çanak Lavabo Bataryası 102188002

Satıcı: ECAWEBTR

8.483,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

5 8483.70
Eca Tiera 102188002 Yüksek Tip Lavabo Bataryası

Satıcı: ECAWEBTR

8.487,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

6 8487.04
Eca Tiera 102188002 Yüksek Tip Lavabo Bataryası

Satıcı: UCUZAMALZEME

9.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

7 9299.00
ECA Tiera Yüksek Tip Lavabo Bataryası 102188002 11.235,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 11235.00
e.c.a Tiera Yüksek Tip Çanak Lavabo Bataryası 102188002 - RENK - Krom

Satıcı: ARTIMİM YAPI MALZEMELERİ

12.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 12900.00
E.C.A Eca Tiera Yüksek Tip Lavabo Bataryası Mat Siyah 102188002C1

Satıcı: ecayapimarket

16.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 16300.00
ECA Tiera Yüksek Tip Lavabo Bataryası Mat Siyah Renkli 102188002C1 E.C.A.

Satıcı: enuygunkombi

17.760,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

11 17770
ECA Tiera Yüksek Tip Lavabo Bataryası Mat Siyah 102188002c1 18.300,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

12 18300.01

E.C.A. Tiera Yüksek Tip 102188002 Lavabo Bataryası (Krom) Fiyat Geçmişi

E.C.A. Tiera Yüksek Tip 102188002 Lavabo Bataryası Ürün Ailesi

E.C.A. Tiera Yüksek Tip 102188002 Lavabo Bataryası (Krom) Temel Özellikleri

Yok

E.C.A. Tiera Yüksek Tip 102188002 Lavabo Bataryası (Krom) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• 360° Döner Boru Yok
• Debi 7 lt/dk
• Çalışma Basıncı 3 bar
• Su Giriş Sayısı 2 Giriş

TASARIM

• Renk Krom
• Kaplama Krom
• Çıkış Ucu Uzunluğu 182 mm
• Çıkış Ucu Yüksekliği 237 mm

E.C.A. Tiera Yüksek Tip 102188002 Lavabo Bataryası (Krom) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.