Ürün Tipi:
Armatür Tipi:
Montaj Tipi:
Montaj Yeri:
Açma Düzeneği:
Kaplama:
Kartuş:
360° Döner Boru:
Var

Fleko KS10S01 Eviye Bataryası Fiyatları

Fleko Spiralli Eviye Bataryası KS10S01-C - Mat Siyah

Satıcı: YAPIMAĞAZAM

2.812,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 2812.00
FLEKO Siyah Mat Oynar Başlıklı Fonksiyonlu Spiralli Eviye Mutfak Lavabo Batarya Pirinç Malzeme

Satıcı: YAPIMAĞAZAM

2.586,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 2586.22
FLEKO Musluk Sıyah Spallı Evıye

Satıcı: YAPIMAĞAZAM

2.618,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 2618.56
Fleko Inox Kuğu Spiral Eviye Batarya KS10S01

Satıcı: YAPIMAĞAZAM | 1 yorum

3.498,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 3498.00
Fleko Flora Spiralli Siyah Mutfak Eviye Bataryası KS10S01-C

Satıcı: Dijital Ankastre

4.698,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

5 4698.00
Fleko Spiralli Krom Mutfak Eviye Bataryası KS10S01

Satıcı: Dijital Ankastre

4.698,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

6 4698.00
Fleko Flora Spiralli Siyah Mutfak Eviye Bataryası Ks10s01-C

Satıcı: Dijital Ankastre

5.022,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 5022.00
Fleko Spiralli Krom Mutfak Eviye Bataryası Ks10s01

Satıcı: Dijital Ankastre

5.022,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 5022.00
Fleko Ks10s01 Spiralli Krom Mutfak Eviye Bataryası 5.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 5400.00
Fleko Flora Spiralli Siyah Mutfak Eviye Bataryası Ks10s01-c 5.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 5400.00

Fleko KS10S01 Eviye Bataryası Fiyat Geçmişi

Fleko KS10S01 Eviye Bataryası Temel Özellikleri

Var
Su Giriş Sayısı:

Fleko KS10S01 Eviye Bataryası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Inox
• Kaplama Inox
• Çıkış Ucu Uzunluğu 200 mm
• Çıkış Ucu Yüksekliği 409 mm

Fleko KS10S01 Eviye Bataryası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.