Ürün Tipi:
Armatür Tipi:
Montaj Tipi:
Montaj Yeri:
Açma Düzeneği:
Kaplama:
Kartuş:
360° Döner Boru:
Yok

Franke Active 115.0663.760 Eviye Bataryası Fiyatları

Franke Actıve Plus Doccia 2.0 Spiralli Armatür Bianco Mutfak Eviye Bataryası

Satıcı: Dijital Ankastre

13.087,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

1 13087.45
115.0663.760-Franke Active Plus Doccia 2.0 Bianco Spiralli Armatür

Satıcı: ANKASTREGRUP

13.215,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

2 13215.30
Franke Active Plus Doccia 2.0 Spiralli Armatür Bianco Mutfak Eviye Bataryası

Satıcı: Dijital Ankastre

13.675,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

3 13675.70
Franke Active Plus Doccia 2.0 Spiralli Armatür Bianco Mutfak Eviye Bataryası 14.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 14199.00
Franke Active Plus Doccia Spiralli Mutfak Armatürü, Bianco, Beyaz

Satıcı: Çağdaş Yapı | 1 yorum

14.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 14499.00
Franke Active Plus Doccia 2.0 Bianco Spiralli Armatür - Beyaz

Satıcı: ankastresepetim

16.350,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 16350.00
Franke Active Plus Doccia 2.0 Bianco Evye Bataryası 115.0663.760 16.350,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 16350.00
Franke Actıve Plus Doccia 2.0 Spiralli Armatür Bianco Mutfak Eviye Bataryası

Satıcı: GÖRAY İKLİMLENDİRME VE EV ALETLERİ

16.907,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

8 16907.33
Franke Bianco Active Plus Doccia Eviye Bataryası ()

Satıcı: Evine Değer

18.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 18500.00

Franke Active 115.0663.760 Eviye Bataryası Fiyat Geçmişi

Franke Active 115.0663.760 Eviye Bataryası Temel Özellikleri

Yok
Su Tasarrufu:
Var
Su Giriş Sayısı:

Franke Active 115.0663.760 Eviye Bataryası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• Kaplama Krom
• Çıkış Ucu Uzunluğu 220 mm
• Çıkış Ucu Yüksekliği 279 mm

Franke Active 115.0663.760 Eviye Bataryası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.