Ürün Tipi:
Armatür Tipi:
Montaj Tipi:
Montaj Yeri:
Açma Düzeneği:
Kaplama:
Kartuş:
360° Döner Boru:
Var

GPD Pedra MTL160 Lavabo Bataryası (Krom) Fiyatları

Gpd Tek Gövde Lavabo Bataryası Pedra MTL160

Satıcı: Yapı Mağazası | 30 yorum

3.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 3100.00
GPD Tek Gövde Lavabo Bataryası Pedra Mtl160

Satıcı: DMR YAPI MARKET

3.266,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

2 3266.00
Gpd Pedra MTL160 Tek Gövde Lavabo Bataryası

Satıcı: banyoluks

3.275,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

3 3275.16
Gpd Pedra Tek Gövde Lavabo Bataryası Mtl160

Satıcı: BanyoVit

3.319,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 3319.00
GPD Adnoss Pedra Krom Döner Borulu Lavabo Bataryası Mtl160

Satıcı: DMR YAPI MARKET

3.467,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 3467.50
Gpd Pedra Kuğu Lavabo Bataryası (Mtl160)

Satıcı: DMR YAPI MARKET

3.694,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 3694.30
Gpd Tek Gövde Lavabo Bataryası Pedra MTL160 - Krom

Satıcı: BanyoLüks | 6 yorum

3.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 3700.00
GPD Adnoss Pedra Krom Döner Borulu Lavabo Bataryası Mtl160

Satıcı: BanyoLüks

3.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 3700.00
Gpd Pedra MTL160 Tek Gövde Lavabo Bataryası

Satıcı: yapimanya1

3.734,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

9 3734.90
Gpd Adnoss Pedra Krom Döner Borulu Lavabo Bataryası Mtl160

Satıcı: Adnoss Yapı Malzemeleri

4.806,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

10 4806.00

GPD Pedra MTL160 Lavabo Bataryası (Krom) Fiyat Geçmişi

GPD Pedra MTL160 Lavabo Bataryası Ürün Ailesi

GPD Pedra MTL160 Krom Lavabo Bataryası Krom 3.100,00 TL
GPD Pedra MTL160-S Siyah Lavabo Bataryası Siyah 3.750,00 TL

GPD Pedra MTL160 Lavabo Bataryası (Krom) Temel Özellikleri

Var
Su Tasarrufu:
Var
Su Giriş Sayısı:

GPD Pedra MTL160 Lavabo Bataryası (Krom) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Krom
• Kaplama Krom
• Çıkış Ucu Uzunluğu 148.5 mm
• Çıkış Ucu Yüksekliği 174.5 mm

GPD Pedra MTL160 Lavabo Bataryası (Krom) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.