Ürün Tipi:
Armatür Tipi:
Montaj Tipi:
Montaj Yeri:
Açma Düzeneği:
Kaplama:
360° Döner Boru:
Yok
Su Tasarrufu:
Var

Grohe Bau Cosmopolitan E 36453000 Lavabo Bataryası Fiyatları

Grohe Bau Cosmopolitan Elektronik Lavabo Bataryası - 36453000

Satıcı: vivante.home | 20 yorum

10.031,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 10031.33
Grohe -36453000- Bau Cosmopolitan Fotoselli Lavabo Bataryası (Elektrikli-Pilli, Çift Su Girişli) - 36

Satıcı: Vivantehome

9.909,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

2 9909.31
Grohe -36453000- Bau Cosmopolitan Fotoselli Lavabo Bataryası (Elektrikli-Pilli, Çift Su Girişli) - 36

Satıcı: Vivante.home

10.244,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

3 10244.84
Grohe Bau Cosmopolitan Elektrikli Çift Fotoselli Lavabo Bataryası 36453000

Satıcı: decolook

10.760,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 10760.00
Grohe Bau Cosmopolitan Elektronik Lavabo Bataryası - 36453000

Satıcı: Hepsiburada | 20 yorum

11.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 11250.00
Grohe Bau Cosmopolitan Elektrikli Çift Fotoselli Lavabo Bataryası 36453000

Satıcı: Te-Maser

11.309,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 11309.13
Grohe -- Bau Cosmopolitan Fotoselli Lavabo Bataryası (elektrikli-pilli, Çift Su Girişli) - 36

Satıcı: VivanteHome

11.522,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 11522.45
Grohe -- Bau Cosmopolitan Fotoselli Lavabo Bataryası (elektrikli-pilli, Çift Su Girişli) - 36

Satıcı: Banyome

11.956,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 11956.28

Grohe Bau Cosmopolitan E 36453000 Lavabo Bataryası Fiyat Geçmişi

Grohe Bau Cosmopolitan E 36453000 Lavabo Bataryası Temel Özellikleri

Yok
Var
Su Giriş Sayısı:

Grohe Bau Cosmopolitan E 36453000 Lavabo Bataryası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Su Tasarrufu Var
• 360° Döner Boru Yok
• Debi 5.7 lt/dk
• Su Giriş Sayısı 2 Giriş

TASARIM

Grohe Bau Cosmopolitan E 36453000 Lavabo Bataryası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.