Ürün Tipi:
Armatür Tipi:
Montaj Tipi:
Montaj Yeri:
Açma Düzeneği:
Kaplama:
360° Döner Boru:
Yok
Su Giriş Sayısı:

Venezia Hitit 5011013 Lavabo Bataryası Fiyatları

MegaVitrin Venezia Hitit Serisi Krom Yüksek Çanak Lavabo Bataryası - 5 Yıl Garantili

Satıcı: MegaVitrin

5.479,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 5479.96
Venezia Hitit Krom Çanak Lavabo Bataryası

Satıcı: Eymen Yapı Market

5.681,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

2 5681.80
Venezia Hitit Krom Çanak Lavabo Bataryası

Satıcı: eymenyapimarket

5.698,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 5698.38
Venezia Hitit Krom Çanak Lavabo Bataryası

Satıcı: EYMEN YAPI MARKET

5.683,59 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 5693.59
MegaVitrin Venezia Hitit Çanak Lavabo Bataryası Krom | Yüksek Gövdeli Tezgah Üstü Musluk 5 Yıl Garantili Tek Ebat

Satıcı: MegaVitrin

5.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

5 5810
Venezia Hitit Çanak Lavabo Bataryası

Satıcı: Eymen Yapı Market

6.365,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 6365.60
Venezia Hitit Mat Siyah Çanak Lavabo Bataryası

Satıcı: Eymen Yapı Market

6.610,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

7 6610.30
Venezia Hitit Mat Siyah Çanak Lavabo Bataryası

Satıcı: eymenyapimarket

6.623,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 6623.98
Venezia Hitit Mat Siyah Çanak Lavabo Bataryası 6.603,99 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 6613.99
MegaVitrin Venezia Hitit Çanak Lavabo Bataryası Mat Siyah | Yüksek Gövdeli Tezgah Üstü Musluk 5 Yıl Garantili Tek Ebat

Satıcı: MegaVitrin

6.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

10 6810
Venezia Hitit Siyah Çanak Lavabo Bataryası, 354 mm Yükseklik, 195 mm Uzunluk

Satıcı: eymen yapı market

6.946,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

11 6956.25

Venezia Hitit 5011013 Lavabo Bataryası Fiyat Geçmişi

Venezia Hitit 5011013 Lavabo Bataryası Temel Özellikleri

Yok

Venezia Hitit 5011013 Lavabo Bataryası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Siyah
• Kaplama Krom
• Çıkış Ucu Uzunluğu 200 mm
• Çıkış Ucu Yüksekliği 275 mm

Venezia Hitit 5011013 Lavabo Bataryası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.