Ürün Tipi:
Armatür Tipi:
Montaj Tipi:
Montaj Yeri:
Açma Düzeneği:
Kaplama:
360° Döner Boru:
Yok
Su Tasarrufu:
Var

VitrA Origin Aquasee A47213 Lavabo Bataryası (Krom) Fiyatları

VitrA Origin A47213 Temassız Elektrikli Lavabo Bataryası

Satıcı: NESTYAPI

18.090,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

1 18090.00
A47213-Vitra Aquasee Temassız Lavabo Bataryası-Tezgah Üstü Elektrikli Çift Su Girişli-Krom

Satıcı: ANKASTREND

19.205,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 19215
A47213-Vitra Aquasee Temassız Lavabo Bataryası - Tezgah Üstü Elektrikli Çift Su Girişli - Krom

Satıcı: NewBanyo

19.513,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

3 19513.23
VitrA Origin A47213 Temassız Elektrikli Lavabo Bataryası

Satıcı: ankastrend

19.530,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 19530.82
VitrA Origin Temassız Lavabo Bataryası, Elektrikli, Çift Su Girişli, Krom

Satıcı: VitrA

19.762,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 19762.20
A47213-Vitra Aquasee Temassız Lavabo Bataryası - Tezgah Üstü Elektrikli Çift Su Girişli - Krom

Satıcı: Ankastrend

19.873,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

6 19873.46
A47213-Vitra Aquasee Temassız Lavabo Bataryası - Tezgah Üstü Elektrikli Çift Su Girişli - Krom

Satıcı: Ankastrend

19.969,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 19969.40
VitrA Origin A47213 Temassız Lavabo Bataryası, Elektrikli, Çift Su Girişli, Krom

Satıcı: VitrA

21.958,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 21958.00
Vitra Aquasee Temassız Lavabo Bataryası A47213 - 1 - Çok Renkli

Satıcı: BanyoAtelier

24.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 24849.00

VitrA Origin Aquasee A47213 Lavabo Bataryası (Krom) Fiyat Geçmişi

VitrA Origin Aquasee A47213 Lavabo Bataryası Ürün Ailesi

VitrA Origin Aquasee A47213 Lavabo Bataryası (Krom) Temel Özellikleri

Yok
Var
Su Giriş Sayısı:

VitrA Origin Aquasee A47213 Lavabo Bataryası (Krom) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Krom
• Kaplama Krom
• Çıkış Ucu Uzunluğu 125 mm
• Çıkış Ucu Yüksekliği 140 mm

VitrA Origin Aquasee A47213 Lavabo Bataryası (Krom) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.