Ağırlık:
Taşıma Kapasitesi:
Yenidoğan Kullanımı:
Var
İki Yönlü Kullanım:
Var
Tam Kapanabilir Tente:
Yok
Tek Elle Katlama:
Yok
Tam Yatabilme:
Var
Ekstra Büyüyebilen Tente:
Yok

4 Baby AB-360 Olympus Gold Şase Bebek Arabası Fiyatları

4Baby Olympus Gold Kahve Çift Yönlü Bebek Arabası Taşıma

Satıcı: SERKAN AVM LTD ŞTİ

3.091,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

1 3091.08
4 Baby Olympus Gold Çift Yönlü Bebek Arabası Antrasit

Satıcı: Serkan Avm Ltd Şti

3.491,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 3491.03
4 Baby Olympus Gold Çift Yönlü Bebek Arabası

Satıcı: Serkan Avm Ltd Şti

3.491,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 3491.03
4 Baby Olympus Gold Çift Yön Bebek Arabası - Antrasit

Satıcı: Freebaby | 215 yorum

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 4999.00
4Baby Gold Olympus Çift Yönlü Bebek Arabası Taşıma

Satıcı: Modabebekler

5.579,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 5579.00
4 Baby Olympus Gold Çift Yönlü Bebek Arabası Gri 15 kg Taşıma Kapasitesi ile Standart Kullanım

Satıcı: ÖYKÜ BEBEK DÜNYASI | 215 yorum

5.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 5900.00
4 Baby Olympus Gold Çift Yönlü Bebek Arabası (Siyah-Gri)

Satıcı: MUTLU BEBE

6.330,18 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 6340.18
4 Baby Olympus Gold Çift Yönlü Bebek Arabası (Kahverengi)

Satıcı: MUTLU BEBE

6.330,18 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 6340.18
4 Baby Olympus Gold Çift Yönlü Bebek Arabası Kahverengi

Satıcı: MutluBebe

6.589,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

9 6589.00
4 Baby Olympus Gold Çift Yönlü Bebek Arabası Antrasit

Satıcı: MutluBebe

6.589,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

10 6589.00
4 Baby AB-360 Olympus Gold Çift Yönlü Bebek Arabası Kahve

Satıcı: Mutlu Bebe

6.839,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

11 6849

4 Baby AB-360 Olympus Gold Şase Bebek Arabası Fiyat Geçmişi

4 Baby AB-360 Olympus Gold Şase Bebek Arabası Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
Yok

4 Baby AB-360 Olympus Gold Şase Bebek Arabası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

KOLTUK/TENTE ÖZELLİKLERİ

• Koltuk Tipi Çok Pozisyonlu
• Tam Yatabilme Var
• Oto Koltuğuna Uyum Var
• Ayarlanabilir Ayaklık Var
• Ön Bar Var
• Ön Tepsi Yok
• Gözetleme Penceresi Var
• Tam Kapanabilir Tente Yok
• Ekstra Büyüyebilen Tente Yok

TEKERLEK/AKSESUAR

• Tekerlek Sınıfı 4
• Yağmurluk Yok
• Ayak Örtüsü Var

ÖLÇÜLER/AĞIRLIK

4 Baby AB-360 Olympus Gold Şase Bebek Arabası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.