Taşıma Kapasitesi:
Yenidoğan Kullanımı:
Var
İki Yönlü Kullanım:
Var
Tam Kapanabilir Tente:
Var
Tek Elle Katlama:
Yok
Katlıyken Dik Durabilme:
Var
Sabitlenebilir Tekerlek:
Var
Tam Yatabilme:
Var

4 Baby Active Plus Çift Yönlü AB-351 Bebek Arabası Fiyatları

4 Baby Active Plus Çift Yönlü Bebek Arabası antrasit

Satıcı: oykubebekdunyasi

4.970,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

1 4970.00
4 Baby Active Plus Çift Yönlü Bebek Arabası kahverengi

Satıcı: sbabyturkiye | 22 yorum

4.971,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 4971.65
Four Baby 4 Baby Active Plus Çift Yönlü Bebek Arabası

Satıcı: ÖYKÜ BEBEK DÜNYASI

5.940,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 5940.00
Four Baby 4 Baby Active Plus Çift Yönlü Bebek Arabası

Satıcı: Modabebekler

6.049,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 6049.00
4 Baby Active Plus Çift Yönlü Bebek Arabası Antrasit

Satıcı: Modabebekler | 31 yorum

7.170,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 7170.00
Four Baby Active Plus Çift Yönlü Bebek Arabası Gri

Satıcı: Mutlu Bebe

7.298,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 7298.43
4 Baby Active Plus Çift Yönlü Bebek Arabası Gri

Satıcı: MutluBebe

7.707,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 7707.10
4 Baby Active Plus Çift Yönlü Bebek Arabası (Kahverengi)

Satıcı: MUTLU BEBE

7.810,40 TL + Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

8 7820.4
4 Baby Active Plus Çift Yönlü Bebek Arabası (Siyah-Koyu Gri)

Satıcı: MUTLU BEBE

7.810,40 TL + Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

9 7820.4
4 Baby Active Plus Çift Yönlü Bebek Arabası Kahve - Kahverengi

Satıcı: Bebe World Bebek | 16 yorum

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

10 8999.00

4 Baby Active Plus Çift Yönlü AB-351 Bebek Arabası Fiyat Geçmişi

4 Baby Active Plus Çift Yönlü AB-351 Bebek Arabası Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
Ekstra Büyüyebilen Tente:
Var

4 Baby Active Plus Çift Yönlü AB-351 Bebek Arabası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

KOLTUK/TENTE ÖZELLİKLERİ

• Koltuk Tipi Çok Pozisyonlu
• Tam Yatabilme Var
• Oto Koltuğuna Uyum Var
• Ayarlanabilir Ayaklık Var
• Ön Bar Yok
• Ön Tepsi Var
• Tam Kapanabilir Tente Var
• Ekstra Büyüyebilen Tente Var

TEKERLEK/AKSESUAR

• Tekerlek Sınıfı 4
• Sabitlenebilir Tekerlek Var
• Yağmurluk Yok
• Ayak Örtüsü Var

ÖLÇÜLER/AĞIRLIK

• Yükseklik (Açık) 104 cm
• Genişlik (Açık) 45 cm
• Derinlik (Açık) 70 cm
• Renk Seçenekleri Füme Gri Siyah

4 Baby Active Plus Çift Yönlü AB-351 Bebek Arabası İle En Çok Karşılaştırılan Bebek Arabaları

4 Baby Active Plus Çift Yönlü AB-351 Bebek Arabası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.