Ağırlık:
Taşıma Kapasitesi:
İki Yönlü Kullanım:
Yok
Tam Kapanabilir Tente:
Var
Tek Elle Katlama:
Var
Katlıyken Dik Durabilme:
Var
Tam Yatabilme:
Var
Sökülebilir Tekerlek:
Var

ABC Design Ping Bebek Arabası Fiyatları

ABC Design Ping Storm - Kabin Boy Bebek Arabası

Satıcı: Amazon.com.tr

14.930,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

1 14940.1
ABC Design Ping Tin - Kabin Boy Bebek Arabası

Satıcı: Amazon.com.tr

24.317,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

2 24327.1
ABC Design Ping Two Tin Kabin Boy Bebek Arabası - Hafif, Kompakt ve Şık Tasarım

Satıcı: Mutlu Bebe

26.019,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 26019.00
Abc Design Ping Two Kabin Tipi Bebek Arabası

Satıcı: Mutlu Bebe

27.569,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

4 27569.43
Abc Design Ping Two Kabin Tipi Bebek Arabası

Satıcı: Mutlu Bebe

27.569,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

5 27569.43
ABC Design Ping Tin - Kabin Boy Bebek Arabası - Gri

Satıcı: Merkürbebe

27.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

6 27990.00
ABC Design Ping Storm - Kabin Boy Bebek Arabası - Siyah

Satıcı: Merkürbebe

27.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

7 27990.00
Ping Storm Tek Elle Katlanan Kabin Boy Bebek Arabası 27.999,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

8 27999.99
Ping Tin Tek Elle Katlanan Kabin Boy Bebek Arabası 27.999,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

9 28009.99
ABC Design Ping Storm Tek Elle Katlanan Kabin Boy Bebek Arabası

Satıcı: Mutlu Bebe

33.029,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 33029.00

ABC Design Ping Bebek Arabası Fiyat Geçmişi

ABC Design Ping Bebek Arabası Temel Özellikleri

Yok
Var
Ekstra Büyüyebilen Tente:
Var

ABC Design Ping Bebek Arabası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

KOLTUK/TENTE ÖZELLİKLERİ

• Koltuk Tipi Çok Pozisyonlu
• Tam Yatabilme Var
• Oto Koltuğuna Uyum Yok
• Ayarlanabilir Ayaklık Var
• Ön Bar Var
• Ön Tepsi Yok
• Gözetleme Penceresi Var
• Tam Kapanabilir Tente Var
• Ekstra Büyüyebilen Tente Var

TEKERLEK/AKSESUAR

• Tekerlek Sınıfı 4
• Sökülebilir Tekerlek Var

ÖLÇÜLER/AĞIRLIK

• Ağırlık 7 kg
• Yükseklik (Açık) 106 cm
• Genişlik (Açık) 45 cm
• Derinlik (Açık) 75 cm
• Yükseklik (Kapalı) 54 cm
• Genişlik (Kapalı) 45 cm
• Derinlik (Kapalı) 29 cm
• Renk Seçenekleri Füme Gri Siyah

ABC Design Ping Bebek Arabası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.