Ağırlık:
Taşıma Kapasitesi:
Yenidoğan Kullanımı:
Var
İki Yönlü Kullanım:
Var
Tam Kapanabilir Tente:
Var
Tek Elle Katlama:
Yok
Katlıyken Dik Durabilme:
Yok
Sabitlenebilir Tekerlek:
Var

ABC Design Zoom Bebek Arabası Fiyatları

Abc Design Zoom İkiz Bebek Arabası

Satıcı: erbaybebe

61.749,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

1 61749.10
Abc Design Zoom Ikiz Bebek Arabası - Ink

Satıcı: Mutlu Bebe

64.118,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

2 64118.13
2025 Zoom 2 Coal İkiz Bebek Arabası 64.999,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

3 65009.99
ABC Design Zoom 2 2025 Coal (İkiz Bebek Arabası)

Satıcı: Amazon.com.tr

68.740,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

4 68750.62
Abc Design Zoom Ink İkiz Bebek Arabası Black

Satıcı: MutluBebe

70.132,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

5 70132.50
Abc Design Zoom Ikiz Bebek Arabası - Pine

Satıcı: Erenler Ticaret

76.081,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

6 76081.48
ABC Design Zoom Ink İkiz Bebek Arabası - Çift Yönlü, Kompakt ve Yüksek Kapasiteli

Satıcı: Mutlu Bebe

76.909,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 76909.00
ABC Design 2025 Zoom 2 Coal İkiz Bebek Arabası

Satıcı: Mutlu Bebe

76.909,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 76909.00
ABC Design Zoom Ikiz Bebek Arabası - Ink - Siyah

Satıcı: Mutlubebe

80.339,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 80339.00
ABC Design Zoom İkiz Bebek Arabası - Ink - Black Siyah

Satıcı: Mutlubebe

80.339,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 80339.00

ABC Design Zoom Bebek Arabası Fiyat Geçmişi

ABC Design Zoom Bebek Arabası Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
Tam Yatabilme:
Var
Sökülebilir Tekerlek:
Var
Ekstra Büyüyebilen Tente:
Var

ABC Design Zoom Bebek Arabası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

KOLTUK/TENTE ÖZELLİKLERİ

• Koltuk Tipi Çok Pozisyonlu
• Tam Yatabilme Var
• Oto Koltuğuna Uyum Var
• Ayarlanabilir Ayaklık Var
• Ön Bar Var
• Ön Tepsi Yok
• Gözetleme Penceresi Var
• Tam Kapanabilir Tente Var
• Ekstra Büyüyebilen Tente Var

TEKERLEK/AKSESUAR

• Tekerlek Sınıfı 4
• Sökülebilir Tekerlek Var
• Sabitlenebilir Tekerlek Var
• Yağmurluk Yok
• Ayak Örtüsü Yok

ÖLÇÜLER/AĞIRLIK

• Ağırlık 17.3 kg
• Yükseklik (Açık) 111 cm
• Genişlik (Açık) 60 cm
• Derinlik (Açık) 121 cm
• Yükseklik (Kapalı) 57 cm
• Genişlik (Kapalı) 60 cm
• Derinlik (Kapalı) 85 cm
• Renk Seçenekleri Füme Gri Siyah

ABC Design Zoom Bebek Arabası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.