Ağırlık:
Taşıma Kapasitesi:
Yenidoğan Kullanımı:
Var
İki Yönlü Kullanım:
Var
Tam Kapanabilir Tente:
Yok
Katlıyken Dik Durabilme:
Var
Tam Yatabilme:
Var
Sökülebilir Tekerlek:
Var

Anex Air-Z Travel Sistem Bebek Arabası (Travel Sistem) Fiyatları

Anex Air-Z Ivory Kabin Boy Bebek Arabası - Ultra Hafif ve Kompakt Seyahat Arabası

Satıcı: Erenler Ticaret

39.189,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 39189.15
Anex Air-Z Ivy Kabin Boy Bebek Arabası - Ultra Hafif ve Kompakt Seyahat Arabası

Satıcı: Erenler Ticaret

39.189,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 39189.15
Anex Air-z Çift Yönlü Kabin Boy Bebek Arabası | Tek Elle Katlanan Travel Sistem | Ivy

Satıcı: LESYA BABY

63.999,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 63999.20
Anex Air-z Çift Yönlü Kabin Boy Bebek Arabası | Tek Elle Katlanan Travel Sistem | Oaty

Satıcı: LESYA BABY

63.999,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 63999.20
Anex Air-z Kabin Boy Travel Sistem Bebek Arabası Seti - Gelato 63.999,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 63999.20
Anex Air-z Çift Yönlü Kabin Boy Bebek Arabası | Anex Cosmo Oto Koltuğu Dahil Tek Elle Katlanan Travel Sistem - Ivy - Koyu Yeşil

Satıcı: LesyaBaby

79.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 79999.00
Anex Air-z Çift Yönlü Kabin Boy Bebek Arabası | Anex Cosmo Oto Koltuğu Dahil Tek Elle Katlanan Travel Sistem - Space - Siyah

Satıcı: LesyaBaby

79.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 79999.00
Air-z Gelato Kabin Boy Travel Sistem Bebek Arabası Seti 79.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

8 79999.00
Air-z Space Siyah Kabin Boy Seyahat Sistem Bebek Arabası 79.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

9 80009

Anex Air-Z Travel Sistem Bebek Arabası (Travel Sistem) Fiyat Geçmişi

Anex Air-Z Travel Sistem Bebek Arabası Ürün Ailesi

Anex Air-Z Travel Sistem Travel Sistem Bebek Arabası Travel Sistem 39.189,15 TL
Anex Air-Z Puset Bebek Arabası Puset 39.189,15 TL

Anex Air-Z Travel Sistem Bebek Arabası (Travel Sistem) Temel Özellikleri

Var
Yok
Var

Anex Air-Z Travel Sistem Bebek Arabası (Travel Sistem) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

KOLTUK/TENTE ÖZELLİKLERİ

• Koltuk Tipi Çok Pozisyonlu
• Tam Yatabilme Var
• Ayarlanabilir Ayaklık Var
• Ön Bar Var
• Ön Tepsi Yok
• Gözetleme Penceresi Yok
• Tam Kapanabilir Tente Yok

TEKERLEK/AKSESUAR

• Tekerlek Sınıfı 4
• Sökülebilir Tekerlek Var
• Yağmurluk Yok

ÖLÇÜLER/AĞIRLIK

• Ağırlık 6 kg
• Yükseklik (Açık) 103 cm
• Genişlik (Açık) 46 cm
• Derinlik (Açık) 84 cm
• Yükseklik (Kapalı) 58 cm
• Genişlik (Kapalı) 46 cm
• Derinlik (Kapalı) 25 cm
• Renk Seçenekleri Gri Lacivert Pembe Siyah Yeşil

Anex Air-Z Travel Sistem Bebek Arabası (Travel Sistem) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.