Yenidoğan Kullanımı:
Var
İki Yönlü Kullanım:
Var
Tam Kapanabilir Tente:
Yok
Tek Elle Katlama:
Yok
Katlıyken Dik Durabilme:
Var
Sabitlenebilir Tekerlek:
Var
Tam Yatabilme:
Var
Ekstra Büyüyebilen Tente:
Yok

Baby Home BH-945 Paris Travel Sistem Bebek Arabası Fiyatları

Baby Home BH-945 Paris Amortisörlü Travel Sistem Bebek Arabası gri

Satıcı: Ayhancocuk

7.640,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 7640.65
Baby Home BH-945 Paris Amortisörlü Travel Sistem Bebek Arabası fume

Satıcı: Ayhancocuk

7.640,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 7640.65
Baby Home BH-945 Paris Amortisörlü Travel Sistem Bebek Arabası - Gri

Satıcı: Ayhan Çocuk Baby Home Türkiye | 209 yorum

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 7999.00
Baby Home Bh-945 Paris Amortisörlü Travel Sistem Bebek Arabası

Satıcı: Ayhan Çocuk Baby Home Türkiye

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 7999.00
Yeni Ekonomi Paket 8 İn 1 Baby Home 945 Travel Sistem Bebek Arabası 340 Anne Yanı Bebek Sapeti Beşik

Satıcı: Ayhançocuk

11.279,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 11279.10
Baby Home Yeni Ekonomi Paket 8 In 1 945 Travel Sistem Bebek Arabası 340 Anne Yanı Bebek Sepeti Beşik Yatak - Altın - Kahverengi

Satıcı: Ayhan Çocuk Baby Home Türkiye | 5 yorum

11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 11999.00
Baby Home 945 Travel Sistem Bebek Arabasi Angel Anne Yani Beşik

Satıcı: Ayhan Çocuk Baby Home Türkiye

14.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 14799.00
Baby Home 945 Ayrılıp Birleşebilen Travel Sistem Ikiz Bebek Arabası

Satıcı: Erenler Ticaret

28.708,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 28708.56

Baby Home BH-945 Paris Travel Sistem Bebek Arabası Fiyat Geçmişi

Baby Home BH-945 Paris Travel Sistem Bebek Arabası Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
Yok

Baby Home BH-945 Paris Travel Sistem Bebek Arabası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

KOLTUK/TENTE ÖZELLİKLERİ

• Koltuk Tipi Çok Pozisyonlu
• Tam Yatabilme Var
• Oto Koltuğuna Uyum Var
• Ön Bar Var
• Ön Tepsi Yok
• Gözetleme Penceresi Yok
• Tam Kapanabilir Tente Yok
• Ekstra Büyüyebilen Tente Yok

TEKERLEK/AKSESUAR

• Tekerlek Sınıfı 4
• Sabitlenebilir Tekerlek Var
• Yağmurluk Var
• Ayak Örtüsü Var

ÖLÇÜLER/AĞIRLIK

Baby Home BH-945 Paris Travel Sistem Bebek Arabası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.