Ağırlık:
Taşıma Kapasitesi:
Yenidoğan Kullanımı:
Var
İki Yönlü Kullanım:
Var
Tek Elle Katlama:
Var
Katlıyken Dik Durabilme:
Var
Tam Yatabilme:
Var

Chicco Bellagio Bebek Arabası Fiyatları

Chicco Bellagıo Bebek Arabası Fır Tree

Satıcı: RAFA

22.158,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 22158.88
Chicco BELLAGIO BEBEK ARABASI BLACK SATIN

Satıcı: RAFA

22.687,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 22687.59
Chicco BELLAGIO BEBEK ARABASI FIR TREE 25.199,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 25199.30
Chicco Bellagio Bebek Arabası

Satıcı: ilkebebe

25.759,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 25759.08
Chicco Bellagio Bebek Arabasi Fir Tree

Satıcı: ilkebebe

25.759,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 25759.08
Bellagıo Bebek Arabası Fır Tree - Green

Satıcı: ilke Bebe | 10 yorum

27.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 27999.00
Bellagıo Bebek Arabası Black Satın - Antrasit

Satıcı: ilke Bebe | 10 yorum

27.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 27999.00
Bellagio Lunar Rock Gri Otomatik Katlanabilen Çift Yönlü Bebek Arabası 35.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

8 36009
Bellagio Fır Tree Yeşil Tek Elle Katlanabilen Çift Yönlü Bebek Arabası 35.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

9 36009
Chicco Duo Bellagio Travel Sistem Bebek Arabası gri

Satıcı: İlkeBebe

36.399,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 36399.09
Chicco Duo Bellagio Travel Sistem Bebek Arabası yesil

Satıcı: İlkeBebe

36.399,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 36399.09

Chicco Bellagio Bebek Arabası Fiyat Geçmişi

Chicco Bellagio Bebek Arabası Temel Özellikleri

Var

Chicco Bellagio Bebek Arabası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

KOLTUK/TENTE ÖZELLİKLERİ

TEKERLEK/AKSESUAR

• Tekerlek Sınıfı 4
• Yağmurluk Var
• Ayak Örtüsü Var

ÖLÇÜLER/AĞIRLIK

• Ağırlık 9.7 kg
• Yükseklik (Açık) 97 cm
• Genişlik (Açık) 55 cm
• Derinlik (Açık) 82 cm
• Yükseklik (Kapalı) 68 cm
• Genişlik (Kapalı) 55 cm
• Derinlik (Kapalı) 36 cm
• Renk Seçenekleri Gri Siyah Yeşil

Chicco Bellagio Bebek Arabası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.