Ağırlık:
Taşıma Kapasitesi:
Yenidoğan Kullanımı:
Var
İki Yönlü Kullanım:
Yok
Tam Kapanabilir Tente:
Yok
Tek Elle Katlama:
Var
Katlıyken Dik Durabilme:
Var
Sabitlenebilir Tekerlek:
Var

Chicco Trolley Me Bebek Arabası Fiyatları

Chicco Trolley Me Stone Kabin Tipi Bebek Arabası

Satıcı: Uygunlar Bebek

7.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 7500.00
Chicco Trolley Me Bebek Arabası

Satıcı: Citibebe

8.476,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

2 8486.58
Chicco Trolley Me Bebek Arabası Stone

Satıcı: Yoyo Bebe Market

8.594,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 8594.04
Chicco Trolley Me Bebek Arabası Light Grey

Satıcı: Toys to you | 125 yorum

8.799,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 8799.99
Chicco TROLLEYme LOLLIPOP 9.554,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 9554.35
Chicco Trolley Me Bebek Arabası Stone - Siyah

Satıcı: Toys to you | 125 yorum

9.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 9700.00
Chicco Trolley Me Stone Bebek Arabası - Siyah

Satıcı: Citibebe

9.799,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 9799.99
Chicco Trolley Me Stone Bebek Arabası - Siyah

Satıcı: İlke Bebe

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 9999.00
Trolley Me Bebek Arabası Ligth Grey

Satıcı: UYGUNLAR BEBEK

10.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

9 10200.00
Chicco Trolley Me Bebek Arabası Light Grey

Satıcı: MEKShop

13.507,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 13517
Chicco Trolley Me Bebek Arabası Stone

Satıcı: MEKShop

13.507,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 13517
Chicco Trolley Me Bebek Arabası Light Grey

Satıcı: Limanyum

13.573,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

12 13573.60
Trolleyme Stroller Emerald Yeşil Baston Puset 14.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

13 14709
Chicco Trolley Me İkiz Bebek Arabası Light Grey

Satıcı: ILKE BEBE

30.397,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

14 30407

Chicco Trolley Me Bebek Arabası Fiyat Geçmişi

Chicco Trolley Me Bebek Arabası Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
Tam Yatabilme:
Var

Chicco Trolley Me Bebek Arabası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

KOLTUK/TENTE ÖZELLİKLERİ

• Koltuk Tipi Çok Pozisyonlu
• Tam Yatabilme Var
• Oto Koltuğuna Uyum Yok
• Ayarlanabilir Ayaklık Var
• Ön Bar Var
• Ön Tepsi Yok
• Gözetleme Penceresi Var
• Tam Kapanabilir Tente Yok

TEKERLEK/AKSESUAR

• Tekerlek Sınıfı 4
• Sabitlenebilir Tekerlek Var
• Yağmurluk Var
• Ayak Örtüsü Yok

ÖLÇÜLER/AĞIRLIK

• Ağırlık 7.2 kg
• Yükseklik (Açık) 103 cm
• Genişlik (Açık) 49.5 cm
• Derinlik (Açık) 84 cm
• Yükseklik (Kapalı) 59 cm
• Derinlik (Kapalı) 49.5 cm
• Renk Seçenekleri Gri Pembe Siyah Yeşil

Chicco Trolley Me Bebek Arabası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.