Ağırlık:
Taşıma Kapasitesi:
Yenidoğan Kullanımı:
Var
İki Yönlü Kullanım:
Yok
Tam Kapanabilir Tente:
Var
Tek Elle Katlama:
Var
Sabitlenebilir Tekerlek:
Var
Tam Yatabilme:
Var

Comfymax Wood Brown Tam Yatar Baston 8298 Bebek Arabası Fiyatları

Comfymax Tam Yatar Baston Bebek Arabası – Wood Brown - Açık Kahve

Satıcı: Toys to you | 5 yorum

3.399,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 3399.99
Comfymax Tam Yatar Baston Bebek Arabası – Storm Grey

Satıcı: Toys For You

3.297,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 3297.99
Comfymax Tam Yatar Baston Bebek Arabası – Wood Brown

Satıcı: Toys For You

3.297,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 3297.99
Comfymax Tam Yatar Baston Bebek Arabası – Wood Brown

Satıcı: citibebe

3.384,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 3384.00
Comfymax Tam Yatar Baston Bebek Arabası – Storm Grey

Satıcı: citibebe

3.384,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 3384.00
Comfymax Tam Yatar Baston Bebek Arabası – Storm Grey siyah

Satıcı: bebeciti

3.525,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 3525.99
Comfymax Tam Yatar Baston Bebek Arabası – Dark Red kirmizi

Satıcı: bebeciti

3.525,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 3525.99
COMFYMAX Tam Yatar Baston Bebek Arabası, Koyu Kırmızı

Satıcı: Citibebe

3.599,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

8 3609.99
COMFYMAX Tam Yatar Baston Bebek Arabası, Fırtına Grisi

Satıcı: Citibebe

3.599,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

9 3609.99
Comfymax Tam Yatar Baston Bebek Arabası 19 kg Taşıma Kapasitesi ile Tek Elle Katlanabilir Dark Red - Kırmızı

Satıcı: Toys to you | 6 yorum

3.599,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 3599.99
Comfymax Tam Yatar Baston Bebek Arabası – Storm Grey

Satıcı: Citibebe

3.599,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 3599.99
Comfymax Tam Yatar Baston Bebek Arabası – Wood Brown

Satıcı: Citibebe

3.599,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 3599.99
Comfymax Tam Yatar Baston Bebek Arabası-Wood Brown (Çok Renkli)

Satıcı: MEKShop

5.183,63 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 5193.63
Comfymax Tam Yatar Baston Bebek Arabası-Dark Red

Satıcı: MEKShop

5.183,63 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 5193.63

Comfymax Wood Brown Tam Yatar Baston 8298 Bebek Arabası Fiyat Geçmişi

Comfymax Wood Brown Tam Yatar Baston 8298 Bebek Arabası Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
Sökülebilir Tekerlek:
Yok
Ekstra Büyüyebilen Tente:
Var

Comfymax Wood Brown Tam Yatar Baston 8298 Bebek Arabası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

KOLTUK/TENTE ÖZELLİKLERİ

• Koltuk Tipi Çok Pozisyonlu
• Tam Yatabilme Var
• Oto Koltuğuna Uyum Yok
• Ayarlanabilir Ayaklık Var
• Ön Bar Var
• Ön Tepsi Yok
• Gözetleme Penceresi Yok
• Tam Kapanabilir Tente Var
• Ekstra Büyüyebilen Tente Var

TEKERLEK/AKSESUAR

• Tekerlek Sınıfı 4
• Sökülebilir Tekerlek Yok
• Sabitlenebilir Tekerlek Var
• Yağmurluk Yok
• Ayak Örtüsü Yok

ÖLÇÜLER/AĞIRLIK

• Ağırlık 7 kg
• Yükseklik (Kapalı) 105 cm
• Genişlik (Kapalı) 40 cm
• Derinlik (Kapalı) 33 cm
• Renk Seçenekleri Gri Kahverengi Kırmızı

Comfymax Wood Brown Tam Yatar Baston 8298 Bebek Arabası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.