Doona i Bebek Arabası

Ağırlık:
Taşıma Kapasitesi:
İki Yönlü Kullanım:
Yok
Tam Kapanabilir Tente:
Yok
Tek Elle Katlama:
Var
Katlıyken Dik Durabilme:
Yok
Sabitlenebilir Tekerlek:
Var
Sökülebilir Tekerlek:
Yok

Doona i Bebek Arabası Fiyatları

Doona İ Bebek Arabasına Dönüşen Tekerlekli gr 0 Ana Kucağı Oto Koltuğu

Satıcı: Baby Baby

26.230,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 26230.00
Doona İ Bebek Arabasına Dönüşen Tekerlekli gr 0 Ana Kucağı Oto Koltuğu

Satıcı: Joker Baby

26.233,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 26233.25
DOONA I DESERT GREEN Portbebe ile Bebek Arabası

Satıcı: Baby Baby Global

32.994,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

3 33004.5
DOONA I SAHARA SAND Portbebe ile Bebek Arabası

Satıcı: Baby Baby Global

32.994,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

4 33004.5
Doona i Bebek Arabasına Dönüşen Tekerlekli Gr 0 i-Size Ana Kucağı Oto Koltuğu - Nitro Black

Satıcı: Uygunlar Bebek

37.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 37000.00
Doona İ Bebek Arabasına Dönüşen Tekerlekli Gr 0 Ana Kucağı Oto Koltuğu

Satıcı: UYGUNLAR BEBEK

40.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 40999.00
Doona İ Bebek Arabasına Dönüşen Tekerlekli Gr 0 İSize Ana Kucağı Oto Koltuğu - Nitro Black

Satıcı: Tıpış Tıpış | 14 yorum

49.999,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 49999.99
Doona İ Bebek Arabasına Dönüşen Tekerlekli Gr 0 İSize Ana Kucağı Oto Koltuğu - Desert Green

Satıcı: Monopol Outlet | 14 yorum

55.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 55000.00
Doona i Bebek Arabasına Dönüşen Tekerlekli Gr 0 i-Size Ana Kucağı Oto Koltuğu - Nitro Black

Satıcı: Joker Baby

59.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 59990.00
Doona i Bebek Arabasına Dönüşen Tekerlekli Gr 0 Ana Kucağı Oto Koltuğu 59.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 59990.00

Doona i Bebek Arabası Fiyat Geçmişi

Doona i Bebek Arabası Temel Özellikleri

Yok
Var
Yok
Var
Yok
Ekstra Büyüyebilen Tente:
Yok

Doona i Bebek Arabası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

KOLTUK/TENTE ÖZELLİKLERİ

• Koltuk Tipi Tek Pozisyonlu
• Oto Koltuğuna Uyum Var
• Ayarlanabilir Ayaklık Yok
• Ön Bar Yok
• Ön Tepsi Yok
• Gözetleme Penceresi Yok
• Tam Kapanabilir Tente Yok
• Ekstra Büyüyebilen Tente Yok

TEKERLEK/AKSESUAR

• Tekerlek Sınıfı 4
• Sökülebilir Tekerlek Yok
• Sabitlenebilir Tekerlek Var
• Yağmurluk Yok
• Ayak Örtüsü Yok

ÖLÇÜLER/AĞIRLIK

• Ağırlık 8 kg
• Yükseklik (Açık) 102 cm
• Genişlik (Açık) 44 cm
• Derinlik (Açık) 84.5 cm
• Yükseklik (Kapalı) 71 cm
• Genişlik (Kapalı) 44 cm
• Derinlik (Kapalı) 53 cm
• Renk Seçenekleri Bej Siyah Yeşil

Doona i Bebek Arabası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.