Ağırlık:
Taşıma Kapasitesi:
Yenidoğan Kullanımı:
Var
İki Yönlü Kullanım:
Var
Tek Elle Katlama:
Var
Katlıyken Dik Durabilme:
Var
Sabitlenebilir Tekerlek:
Var
Tam Yatabilme:
Var

Inglesina Aptica Glam Crossover Bebek Arabası Fiyatları

Inglesina Aptica Glam Tek El Tek Hamle ile Katlanıp Açılan Çift Yön Bebek Arabası Satin Grey

Satıcı: Amazon.com.tr

58.410,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

1 58420
Inglesina Aptica Glam Tek El Tek Hamle ile Katlanıp Açılan Çift Yön Bebek Arabası Resort Blue

Satıcı: Amazon.com.tr

67.492,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

2 67502.5
Inglesina Aptica Glam Tek El Tek Hamle ile Katlanıp Açılan Çift Yön Bebek Arabası Emerald Green

Satıcı: Baby Baby Global

69.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

3 70000
Inglesina Aptica Glam Tek El Tek Hamle ile Katlanıp Açılan Çift Yön Bebek Arabası - Emerald Green

Satıcı: Joker Baby

67.492,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 67492.50
Inglesina Aptica Glam Tek El Tek Hamle ile Katlanıp Açılan Çift Yön Bebek Arabası - Emerald Green

Satıcı: Minycenter - Carters Oshkosh Skip Hop

67.492,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 67492.50
Aptica Glam Emerald Green Tek Elle Kapanabilen Çift Yönlü Bebek Arabası 67.492,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 67502.5
Aptica Glam Resort Blue Tek Elle Katlanıp Açılabilen Çift Yönlü Bebek Arabası 67.492,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 67502.5
Inglesina Aptica Glam Tek El Tek Hamle ile Katlanıp Açılan Çift Yön Bebek Arabası 67.492,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 67492.50
Inglesina Aptica Glam Tek El Tek Hamle ile Katlanıp Açılan Çift Yön Bebek Arabası -Pashmina Beige - Pashmina Beige

Satıcı: Baby Baby | 1 yorum

89.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 89990.00
Inglesina Aptica Glam Tek El Tek Hamle ile Katlanıp Açılan Çift Yön Bebek Arabası - Velvet Grey

Satıcı: Baby Baby | 1 yorum

89.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 89990.00
Inglesina Aptica Glam Tek El Tek Hamle ile Katlanıp Açılan Çift Yön Bebek Arabası - Resort Blue

Satıcı: Joker Baby

89.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

11 89990.00
Inglesina Aptica Glam Tek El Tek Hamle ile Katlanıp Açılan Çift Yön Bebek Arabası - Velvet Grey

Satıcı: Baby Baby

89.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

12 89990.00

Inglesina Aptica Glam Crossover Bebek Arabası Fiyat Geçmişi

Inglesina Aptica Glam Crossover Bebek Arabası Temel Özellikleri

Var
Sökülebilir Tekerlek:
Var

Inglesina Aptica Glam Crossover Bebek Arabası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

KOLTUK/TENTE ÖZELLİKLERİ

TEKERLEK/AKSESUAR

• Tekerlek Sınıfı 4
• Sökülebilir Tekerlek Var
• Sabitlenebilir Tekerlek Var
• Yağmurluk Var
• Ayak Örtüsü Var

ÖLÇÜLER/AĞIRLIK

• Ağırlık 10.4 kg
• Yükseklik (Açık) 109.5 cm
• Genişlik (Açık) 50 cm
• Derinlik (Açık) 96 cm
• Yükseklik (Kapalı) 90 cm
• Genişlik (Kapalı) 50 cm
• Derinlik (Kapalı) 34 cm
• Renk Seçenekleri Gri Krem Lacivert Siyah

Inglesina Aptica Glam Crossover Bebek Arabası İle En Çok Karşılaştırılan Bebek Arabaları

Inglesina Aptica Glam Crossover Bebek Arabası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.