Ağırlık:
Taşıma Kapasitesi:
Yenidoğan Kullanımı:
Var
İki Yönlü Kullanım:
Var
Tek Elle Katlama:
Var
Katlıyken Dik Durabilme:
Var
Tam Yatabilme:
Var
Ekstra Büyüyebilen Tente:
Var

Inglesina Aptica XT Travel Sistem Bebek Arabası Fiyatları

Aptica Glam Emerald Green Tek Elle Katlanabilen Çift Yönlü Bebek Arabası + Yatabilen Ana Kucağı + Baza 3'lü Seyahat Sistem Bebek Arabası 114.519,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 114529.3
Aptica Glam Velvet Grey Tek Elle Katlanabilen Çift Yönlü Bebek Arabası + Yatabilen Ana Kucağı + Baza 3'lü Seyahat Sistem Bebek Arabası 114.519,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 114529.3
Inglesina Aptica Glam Bebek Arabası ve Darwin Recline Ana Kucaklı, Portbebeli, Stantlı 4'lü Sistem 118.734,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 118734.00
Inglesina Aptica Glam Bebek Arabası ve Darwin Recline Ana Kucaklı, Portbebeli, Stantlı 4'lü Sistem Platinum Grey

Satıcı: Baby Baby Global

149.960,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

4 149970
Inglesina Aptica Glam Bebek Arabası & Darwin Recline Ana Kucaklı 4'lü Sistem (Velvet Grey)

Satıcı: Joker Baby TR

149.960,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

5 149970
Inglesina Aptica Glam Bebek Arabası & Darwin Recline Ana Kucaklı 4'lü Sistem (Opal Ivory)

Satıcı: Baby Baby Global

149.960,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

6 149970
Inglesina Aptica Glam Bebek Arabası ve Darwin Recline Ana Kucaklı, Portbebeli, Stantlı 4'lü Sistem Velvet Grey

Satıcı: Joker Baby

179.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 179900.00
Inglesina Aptica Glam Bebek Arabası ve Darwin Recline Ana Kucaklı, Portbebeli, Stantlı 4'lü Sistem Pashmina Beige

Satıcı: Joker Baby

179.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

8 179900.00
Inglesina Aptica Glam Bebek Arabası ve Darwin Recline Ana Kucaklı, Portbebeli, Stantlı 4'lü Sistem

Satıcı: Joker Baby

179.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

9 179900.00
Inglesina Aptica Glam Bebek Arabası ve Darwin Recline Ana Kucaklı, Portbebeli, Stantlı 4'lü Sistem

Satıcı: Joker Baby

179.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

10 179900.00

Inglesina Aptica XT Travel Sistem Bebek Arabası Fiyat Geçmişi

Inglesina Aptica XT Travel Sistem Bebek Arabası Temel Özellikleri

Var

Inglesina Aptica XT Travel Sistem Bebek Arabası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

KOLTUK/TENTE ÖZELLİKLERİ

• Koltuk Tipi Çok Pozisyonlu
• Tam Yatabilme Var
• Oto Koltuğuna Uyum Var
• Ayarlanabilir Ayaklık Var
• Ön Bar Var
• Ön Tepsi Yok
• Gözetleme Penceresi Var
• Ekstra Büyüyebilen Tente Var

TEKERLEK/AKSESUAR

• Tekerlek Sınıfı 4
• Yağmurluk Var
• Ayak Örtüsü Var

ÖLÇÜLER/AĞIRLIK

• Ağırlık 13.5 kg
• Yükseklik (Açık) 103 cm
• Genişlik (Açık) 53 cm
• Derinlik (Açık) 113 cm
• Renk Seçenekleri Bej Füme Gri Mavi Yeşil

Inglesina Aptica XT Travel Sistem Bebek Arabası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.