Ağırlık:
Taşıma Kapasitesi:
Yenidoğan Kullanımı:
Var
İki Yönlü Kullanım:
Yok
Tam Kapanabilir Tente:
Yok
Tek Elle Katlama:
Var
Katlıyken Dik Durabilme:
Var

Inglesina Now Kabin Boy Bebek Arabası Fiyatları

Inglesina Now Kendiliğinden Katlanan Tek Hamlede Açılan Kabin Boy Bebek Arabası

Satıcı: Baby Baby

12.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

1 12900.00
Inglesina Now Kendiliğinden Katlanan Tek Hamlede Açılan Kabin Boy Bebek Arabası - Sprint Green

Satıcı: Baby Baby

12.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

2 12900.00
Inglesina Now Kendiliğinden Katlanan Kabin Boy Bebek Arabası - S

Satıcı: Uygunlar Bebek

16.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

3 16000.00
Now Snap Grey Otomatik Katlanan Kabin Boy Bebek Arabası 16.243,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 16243.50
Now Sprint Green Otomatik Katlanan Kabin Boy Bebek Arabası 16.243,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 16243.50
Inglesina Now Kendiliğinden Katlanan Tek Hamlede Açılan Kabin Boy Bebek Arabası 16.243,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 16243.50
Inglesina Now Kabin Bebek Arabası Splash Blue

Satıcı: Uygunlar Bebek

17.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

7 17000.00
Inglesina Now Kendiliğinden Katlanan Kabin Boy Bebek Arabası Snap Grey

Satıcı: UYGUNLAR BEBEK

17.169,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

8 17169.00
Now Kendiliğinden Katlanan Kabin Boy Bebek Arabası - Shot Beige

Satıcı: UYGUNLAR BEBEK

19.089,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

9 19089.00
Inglesina Now Kendiliğinden Katlanan Tek Hamlede Açılan Kabin Boy Bebek Arabası Sprint Green

Satıcı: Baby Baby | 12 yorum

20.769,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

10 20769.23
Inglesina Now Kendiliğinden Katlanan Tek Hamlede Açılan Kabin Boy Bebek Arabası - Snap Grey

Satıcı: Baby Baby

20.769,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

11 20769.23
Inglesina Now Kabin Bebek Arabası Sprint Green yesil

Satıcı: attabebek

21.241,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

12 21241.50
Inglesina Now Kabin Bebek Arabası Sprint Green yesil

Satıcı: babymall

21.241,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

13 21241.50

Inglesina Now Kabin Boy Bebek Arabası Fiyat Geçmişi

Inglesina Now Kabin Boy Bebek Arabası Temel Özellikleri

Var
Yok
Var

Inglesina Now Kabin Boy Bebek Arabası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

KOLTUK/TENTE ÖZELLİKLERİ

• Koltuk Tipi Çok Pozisyonlu
• Oto Koltuğuna Uyum Yok
• Ön Bar Var
• Ön Tepsi Yok
• Gözetleme Penceresi Yok
• Tam Kapanabilir Tente Yok

TEKERLEK/AKSESUAR

• Tekerlek Sınıfı 4
• Yağmurluk Yok
• Ayak Örtüsü Yok

ÖLÇÜLER/AĞIRLIK

• Ağırlık 7.2 kg
• Yükseklik (Açık) 110 cm
• Genişlik (Açık) 51 cm
• Derinlik (Açık) 87 cm
• Yükseklik (Kapalı) 60 cm
• Genişlik (Kapalı) 51 cm
• Derinlik (Kapalı) 31 cm
• Renk Seçenekleri Siyah Yeşil

Inglesina Now Kabin Boy Bebek Arabası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.