Ağırlık:
Taşıma Kapasitesi:
Yenidoğan Kullanımı:
Var
İki Yönlü Kullanım:
Yok
Tam Kapanabilir Tente:
Yok
Tek Elle Katlama:
Var
Katlıyken Dik Durabilme:
Yok
Sabitlenebilir Tekerlek:
Var

Lorelli Twin Bebek Arabası Fiyatları

LORELLİ Lorelli Fiorano New Kabin Boy İkiz Bebek Arabası - Trooper

Satıcı: Lorellishop

9.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

1 9799.00
LORELLİ Twin Ikiz Bebek Arabası – Cool Grey

Satıcı: Lorellishop

12.679,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

2 12679.76
Lorelli Fiorano New Kabin Boy İkiz Bebek Arabası - Trooper

Satıcı: LorelliShop

13.484,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 13484.13
Lorelli Minori Ayrılıp Birleşebilen Kabin İkiz Bebek Arabası - Grey Jasper

Satıcı: LorelliShop

13.658,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 13658.13
Lorelli Fiorano New Kabin İkiz Bebek Arabası - Black - Siyah siyah

Satıcı: erbaybebe

13.919,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 13919.13
Lorelli Twin İkiz Bebek Arabası – Gri

Satıcı: Lorellishop

14.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

6 14499.00
Lorelli Twin Ikiz Bebek Arabası-Cool Grey (Standart)

Satıcı: Lorellishop

14.499,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 14509
Lorelli Fiorano New Kabin Boy İkiz Bebek Arabası - Black - Koyu Siyah

Satıcı: Ayhan Çocuk Baby Home Türkiye | 8 yorum

16.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

8 16349.00
Lorelli Fiorano New Kabin İkiz Bebek Arabası - Black - Siyah siyah

Satıcı: Lorellishop

17.199,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

9 17199.14
Lorelli Fiorano New Kabin İkiz Bebek Arabası-Trooper

Satıcı: Lorellishop

17.833,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 17843
Lorelli Fiorano Yan Yana Kabin İkiz Bebek Arabası

Satıcı: Ayhançocuk

25.849,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

11 25849.10

Lorelli Twin Bebek Arabası Fiyat Geçmişi

Lorelli Twin Bebek Arabası Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
Yok
Var
Tam Yatabilme:
Var
Sökülebilir Tekerlek:
Yok
Ekstra Büyüyebilen Tente:
Yok

Lorelli Twin Bebek Arabası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

KOLTUK/TENTE ÖZELLİKLERİ

• Koltuk Tipi Çok Pozisyonlu
• Tam Yatabilme Var
• Oto Koltuğuna Uyum Yok
• Ayarlanabilir Ayaklık Var
• Ön Bar Var
• Ön Tepsi Yok
• Gözetleme Penceresi Var
• Tam Kapanabilir Tente Yok
• Ekstra Büyüyebilen Tente Yok

TEKERLEK/AKSESUAR

• Tekerlek Sınıfı 4
• Sökülebilir Tekerlek Yok
• Sabitlenebilir Tekerlek Var
• Yağmurluk Yok
• Ayak Örtüsü Var

ÖLÇÜLER/AĞIRLIK

Lorelli Twin Bebek Arabası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.