Ağırlık:
Taşıma Kapasitesi:
Yenidoğan Kullanımı:
Var
İki Yönlü Kullanım:
Yok
Tam Kapanabilir Tente:
Yok
Tek Elle Katlama:
Var
Katlıyken Dik Durabilme:
Var
Tam Yatabilme:
Var

Maxi-Cosi Eva Bebek Arabası Fiyatları

Maxi-Cosi Eva Otomatik Katlanan Kompakt Bebek Arabası Select Grey

Satıcı: Maxi Cosi Türkiye | 16 yorum

14.489,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 14489.40
Maxi-Cosi Eva Otomatik Katlanan Kompakt Seyahat Sistem Olabilen Bebek Arabası Essential Black

Satıcı: Maxi Cosi Türkiye | 16 yorum

14.489,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 14489.40
Maxi-Cosi Eva Otomatik Katlanan Kompakt Bebek Arabası Essential Black Champagne siyah

Satıcı: maxi-cositurkiye

14.489,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 14489.40
Maxi-Cosi Eva Otomatik Katlanan Kompakt Seyahat Sistem Olabilen Bebek Arabası essential-black

Satıcı: maxi-cositurkiye

14.489,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 14489.40
Maxi-Cosi Eva Otomatik Katlanan Kompakt Bebek Arabası Essential Black Champagne

Satıcı: Maxi-Cosi Türkiye

14.489,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 14489.40
Maxi-Cosi Eva Otomatik Katlanan Kompakt Bebek Arabası Twillic Truffle

Satıcı: Maxi-Cosi Türkiye

14.489,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 14489.40
MAXİ-COSİ Maxi-cosi Eva Otomatik Katlanan Kompakt Bebek Arabası Essesntial Black Champagne

Satıcı: Maxi Cosi Türkiye

15.252,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

7 15252.00
MAXİ-COSİ Maxi-cosi Eva Otomatik Katlanan Kompakt Bebek Arabası Essential Black

Satıcı: Maxi Cosi Türkiye

15.252,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

8 15252.00
Eva 3 Essesntial Black Otomatik Katlanan Kompakt Bebek Arabası 15.252,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

9 15252.00
Eva 3 Essesntial Black Champagne Otomatik Katlanan Bebek Arabası 15.252,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

10 15262
Maxi-Cosi Eva Otomatik Katlanan Kompakt Bebek Arabası Essential Black 19.065,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

11 19065.00

Maxi-Cosi Eva Bebek Arabası Fiyat Geçmişi

Maxi-Cosi Eva Bebek Arabası Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
Ekstra Büyüyebilen Tente:
Var

Maxi-Cosi Eva Bebek Arabası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

KOLTUK/TENTE ÖZELLİKLERİ

• Koltuk Tipi Çok Pozisyonlu
• Tam Yatabilme Var
• Oto Koltuğuna Uyum Var
• Ayarlanabilir Ayaklık Var
• Ön Bar Var
• Ön Tepsi Yok
• Gözetleme Penceresi Var
• Tam Kapanabilir Tente Yok
• Ekstra Büyüyebilen Tente Var

TEKERLEK/AKSESUAR

• Tekerlek Sınıfı 4
• Yağmurluk Yok
• Ayak Örtüsü Yok

ÖLÇÜLER/AĞIRLIK

Maxi-Cosi Eva Bebek Arabası İle En Çok Karşılaştırılan Bebek Arabaları

Maxi-Cosi Eva Bebek Arabası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.