Yenidoğan Kullanımı:
Var
İki Yönlü Kullanım:
Yok
Tek Elle Katlama:
Var
Katlıyken Dik Durabilme:
Var
Tam Yatabilme:
Var
Ekstra Büyüyebilen Tente:
Var

Maxi-Cosi Lara 2 Travel Sistem Bebek Arabası Fiyatları

Maxi-Cosi Lara2 Ultra Kompakt Otomatik Katlanan Kabin Boy Seyahat Sistem Olabilen Bebek Arabası Essential Graphite

Satıcı: Maxi-Cosi Türkiye

11.449,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

1 11459.28
Maxi-Cosi Lara2 Ultra Kompakt Otomatik Katlanan Kabin Boy Seyahat Sistem Olabilen Bebek Arabası Essential Graphite

Satıcı: En uygun Bebek Mağazacılık

11.857,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 11857.02
Maxi-Cosi Lara2 Ultra Kompakt Otomatik Katlanan Kabin Boy Seyahat Sistem Olabilen Bebek Arabası Essential Graphite

Satıcı: Maxi Cosi Türkiye | 241 yorum

12.159,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 12159.24
Maxi-Cosi Lara2 Ultra Kompakt Otomatik Katlanan Kabin Boy Seyahat Sistem Olabilen Bebek Arabası Essential Graphite

Satıcı: Maxi-Cosi Türkiye

12.159,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 12159.24
Maxi-Cosi Lara2 Ultra Kompakt Otomatik Katlanan Kabin Boy Seyahat Sistem Olabilen Bebek Arabası Essential Graphite

Satıcı: ebebek | 241 yorum

12.799,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 12799.20
MaxiCosi Lara2 Ultra Kompakt Otomatik Katlanan Kabin Boy Seyahat Sistem Olabilen Bebek Arabası Essential Graphite essential-graphite

Satıcı: maxi-cositurkiye | 4 yorum

12.799,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 12799.20
Maxi-Cosi Lara2 Ultra Kompakt Otomatik Katlanan Kabin Boy Seyahat Sistem Olabilen Bebek Arabası Essential Black

Satıcı: juppeshop

12.799,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 12799.20
Maxi-Cosi Lara2 Otomatik Katlanan Kabin Boy Seyahat Sistem Olabilen Bebek Arabası Essential Black 15.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 15999.00
Maxi-Cosi Lara2-Cabriofix I-Size Ultra Kompakt Kabin Boy Seyahat Sistem Bebek Arabası Essential Graphite essential-graphite

Satıcı: enuygunmagazacilik

25.479,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 25479.09
MAXİ-COSİ Lara2-cabriofix I-size Ultra Kompakt Kabin Boy Seyahat Sistem Bebek Arabası Black

Satıcı: Maxi Cosi Türkiye

27.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 27600.00
MAXİ-COSİ Lara2-cabriofix I-size Ultra Kompakt Kabin Boy Seyahat Sistem Bebek Arabası Graphite

Satıcı: Maxi Cosi Türkiye

27.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 27600.00
Maxi-Cosi Lara2-Cabriofix I-Size Ultra Kompakt Kabin Boy Seyahat Sistem Bebek Arabası Essential Graphite

Satıcı: juppeshop

27.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 27600.00
Lara2-CabrioFix Ultra Kompakt Essential Black Seyahat Sistem Bebek Arabası 27.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 27610
Lara2-CabrioFix Ultra Kompakt Essential Graphite Seyahat Sistem Bebek Arabası 27.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 27610

Maxi-Cosi Lara 2 Travel Sistem Bebek Arabası Fiyat Geçmişi

Maxi-Cosi Lara 2 Travel Sistem Bebek Arabası Temel Özellikleri

Var
Yok
Var

Maxi-Cosi Lara 2 Travel Sistem Bebek Arabası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Travel Sistem
• Koltuk Kullanımı Tekli Kullanım
• İki Yönlü Kullanım Yok
• Yenidoğan Kullanımı Var
• Ayarlanabilir Tutma Kolu Yok
• Oto Koltuğu Var
• Tek Elle Katlama Var
• Katlarken Otomatik Kilitlenme Var
• Katlıyken Dik Durabilme Var
• Portbebe Yok
• Diğer Özellikler Şemsiye Taşıma Askısı

KOLTUK/TENTE ÖZELLİKLERİ

• Koltuk Tipi Çok Pozisyonlu
• Tam Yatabilme Var
• Oto Koltuğuna Uyum Var
• Ayarlanabilir Ayaklık Var
• Ön Bar Var
• Ön Tepsi Yok
• Gözetleme Penceresi Var
• Ekstra Büyüyebilen Tente Var

TEKERLEK/AKSESUAR

• Tekerlek Sınıfı 4
• Yağmurluk Var
• Ayak Örtüsü Var

ÖLÇÜLER/AĞIRLIK

• Renk Seçenekleri Siyah

Maxi-Cosi Lara 2 Travel Sistem Bebek Arabası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.