Ağırlık:
Taşıma Kapasitesi:
Yenidoğan Kullanımı:
Var
İki Yönlü Kullanım:
Yok
Tam Kapanabilir Tente:
Yok
Tek Elle Katlama:
Var
Katlıyken Dik Durabilme:
Var
Tam Yatabilme:
Var

Maxi-Cosi Soho Travel Bebek Arabası Fiyatları

Maxi-Cosi Soho Kompakt Seyahat Sistem Olabilen Otomatik Katlanan Bebek Arabası Essential Green

Satıcı: Uygunlar Bebek

16.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 16999.00
Soho Kompakt Seyahat Sistem Olabilen Otomatik Katlanan Bebek Arabası Essential Green

Satıcı: UYGUNLAR BEBEK

17.169,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

2 17169.00
Maxi-Cosi Soho Kompakt Seyahat Sistem Olabilen Otomatik Katlanan Bebek Arabası Select Grey

Satıcı: Hepsiburada | 11 yorum

18.749,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 18749.25
Maxi-Cosi Soho Kompakt Seyahat Sistem Olabilen Otomatik Katlanan Bebek Arabası Essential Graphite

Satıcı: Hepsiburada | 11 yorum

18.749,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 18749.25
Maxi-Cosi Soho Kompakt Seyahat Sistem Olabilen Otomatik Katlanan Bebek Arabası Essential Green

Satıcı: juppeshop

19.999,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

5 19999.20
Maxi-Cosi Soho Kompakt Seyahat Sistem Olabilen Otomatik Katlanan Bebek Arabası Select Grey

Satıcı: Maxi-Cosi Türkiye

19.999,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 19999.20
Soho Essential Graphite Otomatik Katlanan Kompakt Seyahat Sistem Olabilen Bebek Arabası 19.999,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

7 20009.2
Soho Twillic Truffle Otomatik Katlanan Seyahat Sistem Olabilen Bebek Arabası 19.999,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 20009.2
Maxi-Cosi Soho Kompakt Seyahat Sistem Olabilen Otomatik Katlanan Bebek Arabası Select Grey 24.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 24999.00
Maxi-Cosi Soho-Cabriofix i-Size Ana Kucaklı Ultra Kompakt Seyahat Sistem Bebek Arabası Green-Black

Satıcı: Maxi-Cosi Türkiye

34.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 sn önce

10 34810

Maxi-Cosi Soho Travel Bebek Arabası Fiyat Geçmişi

Maxi-Cosi Soho Travel Bebek Arabası Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
Ekstra Büyüyebilen Tente:
Var

Maxi-Cosi Soho Travel Bebek Arabası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

KOLTUK/TENTE ÖZELLİKLERİ

• Koltuk Tipi Çok Pozisyonlu
• Tam Yatabilme Var
• Oto Koltuğuna Uyum Var
• Ayarlanabilir Ayaklık Var
• Ön Bar Var
• Ön Tepsi Yok
• Gözetleme Penceresi Var
• Tam Kapanabilir Tente Yok
• Ekstra Büyüyebilen Tente Var

TEKERLEK/AKSESUAR

• Tekerlek Sınıfı 4
• Yağmurluk Yok
• Ayak Örtüsü Yok

ÖLÇÜLER/AĞIRLIK

Maxi-Cosi Soho Travel Bebek Arabası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.