Ağırlık:
Taşıma Kapasitesi:
Yenidoğan Kullanımı:
Yok
İki Yönlü Kullanım:
Yok
Tam Kapanabilir Tente:
Yok
Sabitlenebilir Tekerlek:
Var
Tam Yatabilme:
Var
Ekstra Büyüyebilen Tente:
Yok

Maxi Taxi Floki Bebek Arabası Fiyatları

Maxi Taxi Floki Tam Yatarlı Alüminyum Baston Bebek Arabası kahverengi

Satıcı: Freebaby

4.299,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 4299.14
Maxi Taxi Floki Tam Yatar Baston Bebek Arabası - Kahve

Satıcı: Happy Center

4.438,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 4438.16
Maxi Taxi Floki Tam Yatar Baston Bebek Arabası - Gri

Satıcı: Happy Center

4.438,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 4438.16
Floki Tam Yatar Baston Bebek Arabası - Gri

Satıcı: Happycomtr

4.664,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 4664.99
Floki Tam Yatarlı Alüminyum Baston Bebek Arabası - Kahverengi

Satıcı: Happycomtr | 4 yorum

4.664,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 4664.99
Maxi Taxi Floki Tam Yatarlı Alüminyum Baston Bebek Arabası

Satıcı: Happy Center

4.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 4799.00
Maxi Taxi Floki Tam Yatarlı Alüminyum Baston Bebek Arabası

Satıcı: Happy Center

4.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 4900.00
Maxi Taxi Floki Tam Yatarlı Alüminyum Baston Bebek Arabası (KAHVERENGİ)

Satıcı: Free bebek

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

8 5009
Maxi Taxi Floki Tam Yatarlı Alüminyum Baston Bebek Arabası (GRİ)

Satıcı: Free bebek

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

9 5009
Maxi Taxi Floki Tam Yatarlı Alüminyum Baston Bebek Arabası (SİYAH)

Satıcı: Free bebek

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

10 5009

Maxi Taxi Floki Bebek Arabası Fiyat Geçmişi

Maxi Taxi Floki Bebek Arabası Temel Özellikleri

Yok
Var
Yok

Maxi Taxi Floki Bebek Arabası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

KOLTUK/TENTE ÖZELLİKLERİ

• Koltuk Tipi Çok Pozisyonlu
• Tam Yatabilme Var
• Oto Koltuğuna Uyum Yok
• Ayarlanabilir Ayaklık Yok
• Ön Bar Var
• Ön Tepsi Yok
• Gözetleme Penceresi Yok
• Tam Kapanabilir Tente Yok
• Ekstra Büyüyebilen Tente Yok

TEKERLEK/AKSESUAR

• Tekerlek Sınıfı 4
• Sabitlenebilir Tekerlek Var
• Yağmurluk Yok
• Ayak Örtüsü Yok

ÖLÇÜLER/AĞIRLIK

• Ağırlık 6.5 kg
• Yükseklik (Açık) 102 cm
• Genişlik (Açık) 48 cm
• Derinlik (Açık) 67 cm
• Yükseklik (Kapalı) 115 cm
• Genişlik (Kapalı) 20 cm
• Derinlik (Kapalı) 25 cm
• Renk Seçenekleri Gri

Maxi Taxi Floki Bebek Arabası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.