Ağırlık:
Taşıma Kapasitesi:
Yenidoğan Kullanımı:
Yok
İki Yönlü Kullanım:
Yok
Tam Kapanabilir Tente:
Yok
Katlıyken Dik Durabilme:
Yok
Sabitlenebilir Tekerlek:
Var
Tam Yatabilme:
Var

Moony Baby Suit Tam Yatar Hafif Baston Bebek Arabası Fiyatları

Moony Baby Suit Tam Yatar Hafif Baston Bebek Arabası - Baston Puset Antrasit

Satıcı: Koca Bebe

3.044,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 3044.13
Moonybaby Mb111 Suit Tam Yatar Baston Bebek Arabası Gri

Satıcı: Koca Bebe

3.044,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 3044.13
Moonybaby Moony Baby Suit Tam Yatar Hafif Baston Bebek Arabası - Baston Puset Gri

Satıcı: Koca Bebe

3.143,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 3143.14
Moonybaby Moony Baby Suit Tam Yatar Hafif Baston Bebek Arabası - Baston Puset Kahverengi

Satıcı: Koca Bebe

3.154,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 3154.59
Moony Baby Suit Tam Yatar Hafif Baston Bebek Arabası - Baston Puset Antrasit antrasit

Satıcı: kocabebe | 1 yorum

3.181,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 3181.14
Moony Baby Suit Tam Yatar Hafif Baston Bebek Arabası - Baston Puset Kahverengi antrasit

Satıcı: kocabebe

3.181,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 3181.14
Moony Baby Suit Tam Yatar Hafif Baston Bebek Arabası - Baston Puset Gri

Satıcı: Koca Bebe

3.289,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 3289.10
Moony Baby Suit Tam Yatar Hafif Baston Bebek Arabası - Baston Puset Antrasit

Satıcı: Koca Bebe

3.289,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 3289.10
Moonybaby Suit Tam Yatar Hafif Baston Bebek Arabası - Baston Puset - Antrasit

Satıcı: Koca Bebe | 207 yorum

3.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 3799.00
Moonybaby Suit Tam Yatar Hafif Baston Bebek Arabası - Baston Puset - Kahverengi

Satıcı: Koca Bebe | 207 yorum

3.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 3799.00

Moony Baby Suit Tam Yatar Hafif Baston Bebek Arabası Fiyat Geçmişi

Moony Baby Suit Tam Yatar Hafif Baston Bebek Arabası Temel Özellikleri

Yok
Var
Sökülebilir Tekerlek:
Yok
Ekstra Büyüyebilen Tente:
Var

Moony Baby Suit Tam Yatar Hafif Baston Bebek Arabası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

KOLTUK/TENTE ÖZELLİKLERİ

• Koltuk Tipi Çok Pozisyonlu
• Tam Yatabilme Var
• Oto Koltuğuna Uyum Yok
• Ayarlanabilir Ayaklık Yok
• Ön Bar Var
• Ön Tepsi Yok
• Gözetleme Penceresi Yok
• Tam Kapanabilir Tente Yok
• Ekstra Büyüyebilen Tente Var

TEKERLEK/AKSESUAR

• Tekerlek Sınıfı 4
• Sökülebilir Tekerlek Yok
• Sabitlenebilir Tekerlek Var
• Yağmurluk Yok
• Ayak Örtüsü Yok

ÖLÇÜLER/AĞIRLIK

• Ağırlık 8 kg
• Yükseklik (Açık) 105 cm
• Genişlik (Açık) 50 cm
• Derinlik (Açık) 62 cm
• Yükseklik (Kapalı) 105 cm
• Genişlik (Kapalı) 40 cm
• Derinlik (Kapalı) 33 cm
• Renk Seçenekleri Bordo Gri Siyah

Moony Baby Suit Tam Yatar Hafif Baston Bebek Arabası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.