Taşıma Kapasitesi:
Yenidoğan Kullanımı:
Var
İki Yönlü Kullanım:
Var
Tam Kapanabilir Tente:
Var
Tek Elle Katlama:
Yok
Sabitlenebilir Tekerlek:
Var
Tam Yatabilme:
Var
Sökülebilir Tekerlek:
Var

Norfolk Baby Prelude Air Luxury Bebek Arabası Fiyatları

Norfolk Baby Prelude Special Edition Air Luxury Çift Yönlü Bebek Arabası Kahve

Satıcı: Teif

9.499,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

1 9499.90
Norfolk Baby Prelude Special Edition Air Luxury Çift Yönlü Bebek Arabası Lacivert

Satıcı: Teif

9.499,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

2 9499.90
NORFOLK Baby Prelude Special Edition Air Luxury Çift Yönlü Bebek Arabası

Satıcı: Teif

9.999,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 9999.90
NORFOLK Baby Prelude Special Edition Air Luxury Çift Yönlü Bebek Arabası

Satıcı: Teif

9.999,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 9999.90
Norfolk Baby Prelude Special Edition Air Luxury Çift Yönlü Bebek Arabası Kahverengi - B07HP2F2KG

Satıcı: Teif | 35 yorum

11.499,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

5 11499.90
Norfolk Baby Prelude Special Edition Air Luxury Çift Yönlü Bebek Arabası Lacivert - B07HP2ZFV5

Satıcı: Teif | 35 yorum

11.499,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

6 11499.90
Norfolk Baby Prelude Special Edition Air Luxury Çift Yönlü Bebek Arabası - Kahve

Satıcı: Teif

11.499,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 11499.90
Norfolk Baby Prelude Special Edition Air Luxury Çift Yönlü Bebek Arabası - Lacivert

Satıcı: Teif

11.499,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 11499.90
Norfolk Baby Prelude Air Luxury Çift Yönlü Bebek Arabası (Siyah)

Satıcı: Teif

15.643,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

9 15653
Norfolk Baby Prelude Air Luxury Çift Yönlü Bebek Arabası (Füme)

Satıcı: Teif

15.643,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

10 15653

Norfolk Baby Prelude Air Luxury Bebek Arabası Fiyat Geçmişi

Norfolk Baby Prelude Air Luxury Bebek Arabası Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
Ekstra Büyüyebilen Tente:
Var

Norfolk Baby Prelude Air Luxury Bebek Arabası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

KOLTUK/TENTE ÖZELLİKLERİ

• Koltuk Tipi Çok Pozisyonlu
• Tam Yatabilme Var
• Ayarlanabilir Ayaklık Var
• Ön Bar Var
• Ön Tepsi Yok
• Gözetleme Penceresi Var
• Tam Kapanabilir Tente Var
• Ekstra Büyüyebilen Tente Var

TEKERLEK/AKSESUAR

• Tekerlek Sınıfı 4
• Sökülebilir Tekerlek Var
• Sabitlenebilir Tekerlek Var
• Yağmurluk Var

ÖLÇÜLER/AĞIRLIK

Norfolk Baby Prelude Air Luxury Bebek Arabası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.