Ağırlık:
Taşıma Kapasitesi:
Yenidoğan Kullanımı:
Yok
İki Yönlü Kullanım:
Yok
Tam Kapanabilir Tente:
Yok
Katlıyken Dik Durabilme:
Var
Sabitlenebilir Tekerlek:
Var
Tam Yatabilme:
Var

Rival RV111 Sweet Baston Bebek Arabası Fiyatları

Rival Rv111 Sweet Tam Yatar Hafif Baston Bebek Arabası - Baston Puset Siyah

Satıcı: Koca Bebe

3.195,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

1 3195.10
Rival Rv111g Gold Sweet Tam Yatar Hafif Baston Bebek Arabası - Baston Puset Kahverengi

Satıcı: Koca Bebe

3.195,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

2 3195.10
Rival RV111 Sweet Tam Yatar Hafif Baston Bebek Arabası bej

Satıcı: oykubebekdunyasi

3.350,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

3 3350.00
Rival RV111 Sweet Tam Yatar Hafif Baston Bebek Arabası antrasit

Satıcı: oykubebekdunyasi

3.350,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

4 3350.00
Rival Rv111 Sweet Tam Yatar Baston Puset Bebek Arabası Gri

Satıcı: Koca Bebe

3.479,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 3479.13
Rival Rv111 Sweet Tam Yatar Hafif Baston Bebek Arabası - Baston Puset Bordo

Satıcı: Koca Bebe

3.479,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 3479.13
Rival Sweet Lüks Baston Bebek Arabası-lüks Puset-hafif Baston Bebek Arabası

Satıcı: Koca Bebe

3.628,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 3628.79
Rival SWEET BASTON BEBEK ARABASI (ANTRASİT-SİYAH)

Satıcı: Koca Bebe

3.630,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 3630.14
Rival Rv111 Sweet Hafif Tam Yatar Baston Bebek Arabası - Baston Puset - Gold - Antrasit

Satıcı: imrebisiklet | 567 yorum

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 3999.00
Rival Rv111 Sweet Hafif Tam Yatar Baston Bebek Arabası - Baston Puset - Gold - Kahve

Satıcı: imrebisiklet | 567 yorum

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 3999.00

Rival RV111 Sweet Baston Bebek Arabası Fiyat Geçmişi

Rival RV111 Sweet Baston Bebek Arabası Temel Özellikleri

Yok
Var
Ekstra Büyüyebilen Tente:
Yok

Rival RV111 Sweet Baston Bebek Arabası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

KOLTUK/TENTE ÖZELLİKLERİ

• Koltuk Tipi Çok Pozisyonlu
• Tam Yatabilme Var
• Oto Koltuğuna Uyum Yok
• Ayarlanabilir Ayaklık Yok
• Ön Bar Var
• Ön Tepsi Yok
• Gözetleme Penceresi Yok
• Tam Kapanabilir Tente Yok
• Ekstra Büyüyebilen Tente Yok

TEKERLEK/AKSESUAR

• Tekerlek Sınıfı 4
• Sabitlenebilir Tekerlek Var
• Yağmurluk Yok
• Ayak Örtüsü Yok

ÖLÇÜLER/AĞIRLIK

Rival RV111 Sweet Baston Bebek Arabası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.