Ağırlık:
Taşıma Kapasitesi:
Yenidoğan Kullanımı:
Yok
İki Yönlü Kullanım:
Yok
Tam Kapanabilir Tente:
Yok
Katlıyken Dik Durabilme:
Yok
Sabitlenebilir Tekerlek:
Var
Tam Yatabilme:
Yok

Rival Tokyo Hafif Baston Bebek Arabası Fiyatları

Rival RV 108 Tokyo Konforlu Hafif Baston Puset kirmizi-siyah

Satıcı: erbaybebe

2.174,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

1 2174.13
Rival Tokyo Baston Bebek Arabası Rv108 Antrasit

Satıcı: Koca Bebe

2.349,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 2349.10
Rival Tokyo Hafif Baston Bebek Arabası Rv108 Kahverengi

Satıcı: Koca Bebe

2.349,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 2349.10
Rival Tokyo Konforlu Hafif Baston Bebek Arabası Puset Kırmızı

Satıcı: Erbay Bebe

2.374,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 2374.05
Rival Tokyo Konforlu Hafif Baston Bebek Arabası Puset Mavi

Satıcı: Erbay Bebe

2.374,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 2374.05
Rival Rv108 Tokyo Hafif Baston Bebek Arabası Bordo

Satıcı: Koca Bebe

2.378,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 2378.85
Rival Rv108 Tokyo Hafif Baston Bebek Arabası Bordo

Satıcı: Kuzey Pazarlama

2.383,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 2383.00
Rival RV108 Tokyo Hafif Baston Bebek Arabası Fuşya

Satıcı: imrebisiklet | 70 yorum

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 2499.00
Rival RV 108 Tokyo Konforlu Hafif Baston Puset bordo

Satıcı: kocabebe | 82 yorum

2.579,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 2579.14
Rival Tokyo Hafif Baston Bebek Arabası RV108 Antrasit

Satıcı: Koca Bebe | 350 yorum

2.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

10 2699.00
Rival Rv108 Tokyo Hafif Baston Bebek Arabası Bordo

Satıcı: KUZEY PAZARLAMA

2.706,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 2716.9
Rival Rv108 Tokyo Hafif Baston Bebek Arabası (Siyah)

Satıcı: KUZEY PAZARLAMA

2.706,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 2716.9

Rival Tokyo Hafif Baston Bebek Arabası Fiyat Geçmişi

Rival Tokyo Hafif Baston Bebek Arabası Temel Özellikleri

Yok
Var
Yok
Sökülebilir Tekerlek:
Yok
Ekstra Büyüyebilen Tente:
Yok

Rival Tokyo Hafif Baston Bebek Arabası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

KOLTUK/TENTE ÖZELLİKLERİ

• Koltuk Tipi Tek Pozisyonlu
• Tam Yatabilme Yok
• Oto Koltuğuna Uyum Yok
• Ayarlanabilir Ayaklık Yok
• Ön Bar Var
• Ön Tepsi Yok
• Gözetleme Penceresi Yok
• Tam Kapanabilir Tente Yok
• Ekstra Büyüyebilen Tente Yok

TEKERLEK/AKSESUAR

• Tekerlek Sınıfı 4
• Sökülebilir Tekerlek Yok
• Sabitlenebilir Tekerlek Var
• Yağmurluk Yok
• Ayak Örtüsü Yok

ÖLÇÜLER/AĞIRLIK

Rival Tokyo Hafif Baston Bebek Arabası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.