Taşıma Kapasitesi:
Yenidoğan Kullanımı:
Var
İki Yönlü Kullanım:
Var
Tam Kapanabilir Tente:
Yok
Tek Elle Katlama:
Yok
Katlıyken Dik Durabilme:
Var
Tam Yatabilme:
Var
Sökülebilir Tekerlek:
Var

TommyBaby Elegant Travel Sistem Bebek Arabası Fiyatları

Tommy Baby Elegant Travel Çift Yönlü Bebek Arabası gri

Satıcı: tommybaby | 22 yorum

5.460,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 5460.14
Tommy Baby Elegant Travel Çift Yönlü Bebek Arabası antrasit

Satıcı: tommybaby

5.460,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

2 5460.14
Tommybaby Elegant Travel Çift Yönlü Bebek Arabası Seyahat Sistem Puset

Satıcı: Tommy Baby

5.509,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 5509.05
Tommybaby Elegant Travel Çift Yönlü Bebek Arabası Seyahat Sistem Puset

Satıcı: Tommy Baby

5.509,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 5509.05
TommyBaby Elegant Travel Çift Yönlü Bebek Arabası Seyahat Sistem Puset (Gri)

Satıcı: Tommybaby

5.661,40 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 5671.4
TommyBaby Elegant Travel Çift Yönlü Bebek Arabası Seyahat Sistem Puset (Antrasit)

Satıcı: Tommybaby

5.661,40 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 5671.4
Tommybaby Elegant Travel Çift Yönlü Bebek Arabası Seyahat Sistem Puset

Satıcı: Tommybaby

5.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 5749.00
Tommybaby Elegant Travel Çift Yönlü Bebek Arabası Seyahat Sistem Puset

Satıcı: Tommybaby

5.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 5749.00
Tommybaby Çift Yönlü Seyahat Sistem Bebek Arabası 25 kg Taşıma Kapasitesi ile Elegant Travel - Kahverengi

Satıcı: TommyBaby

5.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 5799.00
Tommybaby Elegant Travel Çift Yönlü Bebek Arabası 25 kg Taşıma Kapasitesi ile Seyahat Sistem - Antrasit

Satıcı: TommyBaby

5.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 5799.00
Tommybaby Elegant Travel Çift Yönlü Bebek Arabası Seyahat Sistem Puset

Satıcı: TommyBaby

5.968,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 5968.10

TommyBaby Elegant Travel Sistem Bebek Arabası Fiyat Geçmişi

TommyBaby Elegant Travel Sistem Bebek Arabası Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
Ekstra Büyüyebilen Tente:
Yok

TommyBaby Elegant Travel Sistem Bebek Arabası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

KOLTUK/TENTE ÖZELLİKLERİ

• Koltuk Tipi Çok Pozisyonlu
• Tam Yatabilme Var
• Oto Koltuğuna Uyum Var
• Ayarlanabilir Ayaklık Var
• Ön Bar Var
• Ön Tepsi Yok
• Gözetleme Penceresi Var
• Tam Kapanabilir Tente Yok
• Ekstra Büyüyebilen Tente Yok

TEKERLEK/AKSESUAR

• Tekerlek Sınıfı 4
• Sökülebilir Tekerlek Var
• Yağmurluk Yok
• Ayak Örtüsü Var

ÖLÇÜLER/AĞIRLIK

• Yükseklik (Açık) 95 cm
• Genişlik (Açık) 49 cm
• Yükseklik (Kapalı) 82 cm
• Renk Seçenekleri Antrasit Gri Kahverengi

TommyBaby Elegant Travel Sistem Bebek Arabası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.