Ağırlık:
Taşıma Kapasitesi:
Yenidoğan Kullanımı:
Var
İki Yönlü Kullanım:
Yok
Tam Kapanabilir Tente:
Yok
Tek Elle Katlama:
Var
Katlıyken Dik Durabilme:
Var
Sabitlenebilir Tekerlek:
Var

TommyBaby Mia Kabin Travel Sistem Bebek Arabası Fiyatları

TommyBaby Mia Kabin Travel Bebek Arabası Gold Kabin Boy (Antrasit)

Satıcı: Tommybaby

7.444,80 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 7454.8
TommyBaby Mia Kabin Travel Bebek Arabası Black Kabin Boy (Antrasit)

Satıcı: Tommybaby

7.444,80 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 7454.8
Tommybaby Mia Kabin Travel Bebek Arabası Gold Kabin Boy

Satıcı: Tommy Baby

7.599,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 7599.05
Tommybaby Mia Kabin Travel Bebek Arabası Black Kabin Boy

Satıcı: Tommy Baby

7.599,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 7599.05
Tommybaby Mia Kabin Travel Bebek Arabası Gold Kabin Boy - Kahverengi

Satıcı: TommyBaby

7.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 7749.00
Tommybaby Mia Kabin Travel Bebek Arabası Gold Kabin Boy - Antrasit

Satıcı: TommyBaby

7.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 7749.00
Tommybaby Mia Kabin Travel Bebek Arabası Black Kabin Boy

Satıcı: Tommybaby

7.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 7749.00
Tommybaby Mia Kabin Travel Bebek Arabası Gold Kabin Boy

Satıcı: Tommybaby

7.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 7749.00
Tommybaby Mia Kabin Travel Bebek Arabası Gold Kabin Boy

Satıcı: TommyBaby

7.848,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 7848.10
Tommybaby Mia Kabin Travel Bebek Arabası Black Kabin Boy

Satıcı: TommyBaby

7.848,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 7848.10

TommyBaby Mia Kabin Travel Sistem Bebek Arabası Fiyat Geçmişi

TommyBaby Mia Kabin Travel Sistem Bebek Arabası Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
Tam Yatabilme:
Var
Sökülebilir Tekerlek:
Var
Ekstra Büyüyebilen Tente:
Yok

TommyBaby Mia Kabin Travel Sistem Bebek Arabası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

KOLTUK/TENTE ÖZELLİKLERİ

• Koltuk Tipi Çok Pozisyonlu
• Tam Yatabilme Var
• Oto Koltuğuna Uyum Var
• Ayarlanabilir Ayaklık Yok
• Ön Bar Var
• Ön Tepsi Yok
• Tam Kapanabilir Tente Yok
• Ekstra Büyüyebilen Tente Yok

TEKERLEK/AKSESUAR

• Tekerlek Sınıfı 4
• Sökülebilir Tekerlek Var
• Sabitlenebilir Tekerlek Var
• Yağmurluk Yok
• Ayak Örtüsü Var

ÖLÇÜLER/AĞIRLIK

TommyBaby Mia Kabin Travel Sistem Bebek Arabası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.