Mama Tipi:
Mama Numarası:
Başlama Yaşı:
Ambalaj Türü:
Ağırlık:
Menşei:
Organik Sertifikası:
Yok

Aptamil 2 Numara 200 ml Sıvı Devam Sütü (200 gr / Plastik Şişe) Fiyatları

Aptamil 2 Devam Sütü İçime Hazır 200ml 6-12 Ay

Satıcı: ebebek

76,99 TL

(384,95 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

1 86.99
Aptamil Sıvı Devam Sütü 2 No 200 ml x 24 Adet

Satıcı: Happy Center

1.581,99 TL

(329,58 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 1581.99
Aptamil Sıvı Devam Sütü 2 No 200 ml x 12 Adet

Satıcı: Happy Center

849,99 TL

(354,16 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 849.99
Aptamil Sıvı Devam Sütü 2 No 200 ml X 24 Adet

Satıcı: Happy Center

1.726,99 TL

(359,79 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 1726.99
Aptamil Sıvı Devam Sütü 2 No 200 ml X 24 Adet

Satıcı: Rammar

1.726,99 TL

(359,79 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 1726.99
Aptamil Sıvı Devam Sütü 2 No 200 ml X 12 Adet

Satıcı: Rammar

929,99 TL

(387,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 929.99
Aptamil Sıvı Devam Sütü 2 No 200 ml X 12 Adet

Satıcı: Happy Center

929,99 TL

(387,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 929.99
Aptamil Sıvı Devam Sütü No2 200 ml

Satıcı: Exxen Shopping

144,95 TL

(724,75 TL/kg)

+ 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 154.95
Aptamil Sıvı Devam Sütü No2 200 Ml

Satıcı: DİYARI FIRSAT

255,60 TL

(1.278,00 TL/kg)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

9 265.6
Aptamil 2 Devam Sütü İçime Hazır (Sıvı) 200 ml 6-12 Ay

Satıcı: Happy Center

266,99 TL

(1.334,95 TL/kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 276.99
Aptamil Sıvı Devam Sütü No2 200 Ml

Satıcı: İNURA GLOBAL

288,60 TL

(1.443,00 TL/kg)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

11 298.6

Aptamil 2 Numara 200 ml Sıvı Devam Sütü (200 gr / Plastik Şişe) Fiyat Geçmişi

Aptamil 2 Numara 200 ml Sıvı Devam Sütü (200 gr / Plastik Şişe) Temel Özellikleri

Yok

Aptamil 2 Numara 200 ml Sıvı Devam Sütü (200 gr / Plastik Şişe) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

İÇERİK BİLGİLERİ

• Organik Sertifikası Yok
• Tahıl Bilgileri Tahılsız

Aptamil 2 Numara 200 ml Sıvı Devam Sütü (200 gr / Plastik Şişe) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.