Mama Tipi:
Başlama Yaşı:
Ambalaj Türü:
Ağırlık:
Menşei:
Organik Sertifikası:
Yok

Hero Baby Muzlu Yoğurtlu 120 gr Kavanoz Mama Fiyatları

Ülker Hero Baby Kavanoz Yoğurtlu Muzlu Muhallebi 5. Aydan İtibaren 125 gr

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

202,45 TL

(1.687,08 TL/kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 212.45
Hero Baby Muzlu Yoğurtlu Kavanoz Mama 120g x12

Satıcı: Hero Baby

840,00 TL

(583,33 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 840.00
Hero Baby Plus Muzlu Yoğurtlu Kavanoz Mama 120g x6

Satıcı: Hero Baby

561,00 TL

(779,17 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 561.00
Hero Baby Plus Muzlu Yoğurtlu Kavanoz Mama 120g x6

Satıcı: Emirim Mama

600,00 TL

(833,33 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 600.00
5 Adet Hero Baby Muzlu Yoğurtlu Kavanoz Mama 120 Gr

Satıcı: GOLD GLOBAL

626,60 TL

(1.044,33 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 626.60
4 Adet Hero Baby Muzlu Yoğurtlu Kavanoz Mama 120 Gr

Satıcı: GOLD GLOBAL

529,60 TL

(1.103,33 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 529.60
5 Adet Hero Baby Plus Muzlu Yoğurtlu 120 Gr

Satıcı: GOLD GLOBAL

689,70 TL

(1.149,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 689.70
3 Adet Hero Baby Muzlu Yoğurtlu Kavanoz Mama 120 Gr

Satıcı: GOLD GLOBAL

433,60 TL

(1.204,44 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 433.60
4 Adet Hero Baby Plus Muzlu Yoğurtlu 120 Gr

Satıcı: GOLD GLOBAL

581,00 TL

(1.210,42 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 581.00
3 Adet Hero Baby Plus Muzlu Yoğurtlu 120 Gr

Satıcı: GOLD GLOBAL

472,40 TL

(1.312,22 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 472.40
2 Adet Hero Baby Plus Muzlu Yoğurtlu 120 Gr

Satıcı: GOLD GLOBAL

352,10 TL

(1.467,08 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 352.10
2 Adet Hero Baby Muzlu Yoğurtlu Kavanoz Mama 120 Gr

Satıcı: GOLD GLOBAL

365,70 TL

(1.523,75 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 365.70
Hero Baby Muzlu Yoğurtlu Kavanoz Mama 120 Gr

Satıcı: GOLD GLOBAL

228,90 TL

(1.907,50 TL/kg)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 238.9
Hero Baby Plus Muzlu Yoğurtlu 120 Gr

Satıcı: GOLD GLOBAL

241,50 TL

(2.012,50 TL/kg)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 251.5

Hero Baby Muzlu Yoğurtlu 120 gr Kavanoz Mama Fiyat Geçmişi

Hero Baby Muzlu Yoğurtlu 120 gr Kavanoz Mama Temel Özellikleri

Yok

Hero Baby Muzlu Yoğurtlu 120 gr Kavanoz Mama Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

İÇERİK BİLGİLERİ

• Organik Sertifikası Yok
• Süt ve Süt Ürünleri Yoğurt
• Meyve/Sebze Bilgileri Muz
• Vitamin Bilgileri C Vitamini
• Tahıl Bilgileri Tahılsız

Hero Baby Muzlu Yoğurtlu 120 gr Kavanoz Mama Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.