Şarjlı Anne Ünitesi:
Yok
Alarm Fonksiyonu:
Yok
İki Yönlü Ses İletimi:
Var
Gece Lambası:
Yok
Çoklu Kamera Desteği:
Yok
Oda Sıcaklığı İzleme:
Yok
Ses İle Aktive Olma (Vox):
Yok
Melodi/Müzik:
Yok

Kiwi KBABY99 Kamera Bebek Telsizi Fiyatları

Kiwi Kbaby 99 IP Bebek Kamerası - Kablosuz, Hareket Sensörü, Gece Görüşü, HD Görüntü Kalitesi, iOS ve Android Uyumlu

Satıcı: Happycomtr | 287 yorum

879,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 879.99
Kiwi KBABY 99 Kablosuz Bebek Güvenlik Kamerası

Satıcı: HappyCenter

836,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 836.99
Kiwi KBABY 99 Kablosuz Bebek Güvenlik Kamerası

Satıcı: HVZHOME

862,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 862.95
Kiwi Kbaby 99 IP Bebek Kamera

Satıcı: Happy Center

875,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 875.26
Kiwi IP Kamera 3MP Güvenlik Kamerası | 355° Dönüş & Gece Görüş & Wi-Fi & Tuya Uyumlu

Satıcı: Happy Center

899,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 899.99
Kiwi Baby IP Kamera Kbaby-99

Satıcı: Kuzey Pazarlama

949,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 949.29
Kiwi Baby IP Kamera Kbaby-99

Satıcı: HVZ HOME

989,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 989.10
Kiwi K-Baby 99 İp Bebek Kamerası

Satıcı: Kuzey Pazarlama

1.152,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 1152.00
Kiwi Baby Kbaby 99 Full Hd Bebek Ip Wi-Fi Güvenlik Kamerası

Satıcı: Evmarketi

1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 1199.00
Kiwi K-Baby 99 Ip Kamera Türkiye Menşeli Kablosuz Bebek Telsizi 90 Derece Görüş Açısı ile

Satıcı: GOLD GLOBAL

2.255,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 2255.00

Kiwi KBABY99 Kamera Bebek Telsizi Fiyat Geçmişi

Kiwi KBABY99 Kamera Bebek Telsizi Temel Özellikleri

Yok
Var
Yok
ECO Mod:
Yok
Gece Görüşü:
Var

Kiwi KBABY99 Kamera Bebek Telsizi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Kamera
• Şarjlı Anne Ünitesi Yok
• ECO Mod Yok
• Ses Ayarı Yok
• Alarm Fonksiyonu Yok
• Melodi/Müzik Yok
• Gece Lambası Yok
• Kemer Klipsi Yok
• Diğer Özellikler Hareket Sensörü Ortam Dinleme Sesli Mesaj TF Kart Kayıt Wi-Fi Desteği 360° Hareket

TEKNİK ÖZELLİKLER

• İki Yönlü Ses İletimi Var
• DECT Teknolojisi Yok
• Ses İle Aktive Olma (Vox) Yok
• Oda Sıcaklığı İzleme Yok

KAMERA/EKRAN ÖZELLİKLERİ

• Çoklu Kamera Desteği Yok
• Uzaktan Kontrol Var
• Gece Görüşü Var
• Ekran Yok

Kiwi KBABY99 Kamera Bebek Telsizi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.