Menzil (Açık Alan):
300 m
Şarjlı Anne Ünitesi:
Var
Alarm Fonksiyonu:
Var
İki Yönlü Ses İletimi:
Var
Oda Sıcaklığı İzleme:
Var
Melodi/Müzik:
Var
Ekran Boyutu:
4.3 inç
Gece Görüşü:
Var

Motorola LUX64 Kameralı Bebek Telsizi Fiyatları

Motorola FHD Wifi CONNECT 4.3 inç LCD Bebek Kamerası LUX64

Satıcı: Erbay Bebe

9.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

1 9399.00
Motorola Lux64 Fhd Wifi Connect 4.3 İnç Lcd Bebek Kamerası

Satıcı: Ontec

9.597,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 9597.10
Motorola FHD Wifi CONNECT 4.3 inç LCD Bebek Kamerası LUX64

Satıcı: MEGAMALL

9.974,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

3 9974.05
Motorola LUX64 FHD Wifi Connect 4.3 İnç Lcd Bebek Kamerası

Satıcı: TECHANDMORE | 119 yorum

10.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 10749.00
Motorola Wm-Lux64 Wifi Connect 4.3 Fhd Lcd Dijital Bebek Kamerası

Satıcı: İNURA GLOBAL

10.773,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 10773.10
Motorola VM64 (LUX64) 4,3’’ LCD Ekran Wi-Fi Video Bebek Kamerası

Satıcı: ERBAY BEBE BİSİKLET VE ÇOCUK GEREÇLERİ

10.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 10999.00
Motorola LUX64 4.3" Wi-Fi Monitörlü Bebek Güvenlik Kamerası

Satıcı: enyakinkitapp

12.201,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 12201.74
Motorola LUX64 Connect Wi-Fi 4.3 Fhd LCD Dijital Bebek Kamerası - .

Satıcı: MYMELEK

14.919,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 14919.99
Motorola Vm-lux64 Full Hd Wifi Bebek Kamerası

Satıcı: ErdirenGrup

17.795,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 17795.00
Motorola LUX64 4.3" Wi-Fi Monitörlü Bebek Güvenlik Kamerası

Satıcı: ernpazarlama

18.193,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 18193.40

Motorola LUX64 Kameralı Bebek Telsizi Fiyat Geçmişi

Motorola LUX64 Kameralı Bebek Telsizi Temel Özellikleri

300 m
Var
4.3 inç
Var

Motorola LUX64 Kameralı Bebek Telsizi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Kameralı
• Şarjlı Anne Ünitesi Var
• Ses Ayarı Var
• Alarm Fonksiyonu Var
• Melodi/Müzik Var
• Diğer Özellikler Akıllı Telefon ile Kontrol Wi-Fi Desteği

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Menzil (Açık Alan) 300 m
• İki Yönlü Ses İletimi Var
• Oda Sıcaklığı İzleme Var

KAMERA/EKRAN ÖZELLİKLERİ

• Yakınlaştırma Var
• Uzaktan Kontrol Var
• Gece Görüşü Var
• Ekran Var
• Ekran Boyutu 4.3 inç

Motorola LUX64 Kameralı Bebek Telsizi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.