Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Adata A-Data Ram Sodmm 16GB Ddr5 4800MHZ Premer AD5S480016G-S
Satıcı: ASKANDAR | 11 yorum
8.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
1 8399.00
Adata A-Data 16GB Ddr5 4800MHZ Sodımm Premıer AD5S480016G-S Notebook Ram
Satıcı: OFISGRUP | 1 yorum
9.298,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
2 9298.14
A-Data Premier AD5S480016G-S 16 GB DDR5 4800 MHz CL40 Notebook Ram Satıcı: Nethouse
9.383,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 9383.08
A-Data 16GB DDR5 4800Mhz SODIMM PREMIER AD5S480016G-S Notebook Ram Satıcı: Nethouse
9.899,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
4 9899.01
Adata A-Data 16GB DDR5 4800Mhz SODIMM PREMIER AD5S480016G-S Uyumlu Notebook Ram Satıcı: Nethouse
9.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 saat önce
5 9999.00
PERFORMANS
TEMEL BİLGİLER
TEKNİK BİLGİLER
TASARIM
32 yorum