Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Adata Premier AD5S480032G-B 32GB DDR5 4800MHz CL40 Notebook Bellek Satıcı: ramazanmutlu
17.923,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
1 17923.25
Adata Premier AD5S480032G-B 32GB DDR5 4800MHz CL40 Notebook Bellek Satıcı: onlinealisverisyap
18.946,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
2 18946.52
ADATA SORAM D5 4800 32GB C40 Satıcı: onlinealisverisyap
18.952,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önce
3 18962.26
Adata Premier Ad5s480032g-B 32Gb Ddr5 4800Mhz Cl40 Notebook Bellek
Satıcı: Lowell Teknoloji
18.979,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
4 18979.60
Adata Premier AD5S480032G-B 32GB DDR5 4800MHz CL40 Notebook Bellek Satıcı: KASVABİLİŞİM
19.742,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önce
5 19742.65
Adata Premier AD5S480032G-B 32GB DDR5 4800MHz CL40 Notebook Bellek Satıcı: onlinealisverisyap
19.823,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önce
6 19823.05
PERFORMANS
TEMEL BİLGİLER
TEKNİK BİLGİLER
TASARIM
VARYANT