Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
40

Apacer Nox 16 GB 5200 MT Fiyatları

Apacer Nox 16gb 1x16gb 5200mhz Cl40 Ddr5 Gaming Ram Abab35apr0014

Satıcı: ebz

10.685,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

1 10685.79
Apacer NOX 16GB 1x16GB 5200MHz CL40 DDR5 Gaming Ram (AH5U16G52C522MBAA-1)

Satıcı: ramazanmutlu

11.036,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 11036.82
Apacer Nox 16gb 1x16gb 5200mhz Cl40 Ddr5 Gaming Ram Abab35apr0014

Satıcı: onlinealisverisyap

11.211,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 11211.23
APACER 16GB DDR5 5200MHZ CL40 PC RAM NOX AH5U16G52C522MBAA-1 Soğutuculu 11.292,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 11302
Apacer 16Gb Ddr5 5200Mhz Cl40 Pc Ram Nox Ah5u16g52c522mbaa-1 Soğutuculu

Satıcı: onlinealisverisyap

11.462,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 11462.50
Apacer 16Gb Ddr5 5200Mhz Cl40 Pc Ram Nox Ah5u16g52c522mbaa-1 Soğutuculu

Satıcı: ZmTeknoloji

11.481,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 11481.20
Apacer Bellek RAM NOX 16GB- DDR5-5200MHz- 1.25V- CL40- DIMM

Satıcı: onlinealisverisyap

11.561,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

7 11571.61
Apacer NOX 16GB 1x16GB 5200MHz CL40 DDR5 Gaming Ram (AH5U16G52C522MBAA-1)

Satıcı: onlinealisverisyap

11.621,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 11621.80
Apacer NOX 16GB 1x16GB 5200MHz CL40 DDR5 Gaming Ram (AH5U16G52C522MBAA-1)

Satıcı: onlinealisverisyap

12.154,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 12154.59
Apacer Nox 16GB 1X16GB 5200MHZ CL40 Ddr5 Gaming Ram (AH5U16G52C522MBAA-1)

Satıcı: ZmTeknoloji

12.360,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 12360.28
Apacer NOX 16GB 1x16GB 5200MHz CL40 DDR5 Gaming Ram (AH5U16G52C522MBAA-1)

Satıcı: Lowell Teknoloji

12.434,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

11 12434.43
Apacer 16GB DDR5 5200MHZ CL40 PC Ram Yüksek Performanslı Nox AH5U16G52C522MBAA-1 Soğutuculu

Satıcı: Hızlı Stok

17.979,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

12 17979.64

Apacer Nox 16 GB 5200 MT Fiyat Geçmişi

Apacer Nox 16 GB 5200 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü DIMM
• Modül Türü UDIMM
• Hata Düzeltme On-die ECC (ODECC)
• Pin Sayısı 288
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.25 V

TASARIM TASARIM

VARYANT VARYANT

• Ürün Kodları AH5U16G52C522MBAA-1 AH5U16G52C522MWAA-1

Apacer Nox 16 GB 5200 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.