Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: unitech
434,17 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
1 434.17 ARKTEK AKD3S4P1600, 4GB, DDR3, 1600Mhz, 16 Chip, 1,5V, CL11, Desktop, RAMSatıcı: Ptd Bilişim
430,87 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 430.87 Arktek Akd3s4p1600, 4Gb, Ddr3, 1600Mhz, 16 Chip, 1,5V, Cl11, Desktop, RamSatıcı: BAŞDAR TEKNOLOJİ
435,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
3 435.40 Arktek Akd3s4p1600, 4Gb, Ddr3, 1600Mhz, 16 Chip, 1,5V, Cl11, Desktop, Ram 452,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
4 452.10 ARKTEK AKD3S4P1600, 4GB, DDR3, 1600Mhz, 16 Chip, 1,5V, CL11, Desktop, RAMSatıcı: UZMANLARPC
455,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
5 455.70 Arktek AKD3S4P1600, 4gb, Ddr3, 1600MHZ, 16 Chip, 1,5V, CL11, Desktop, RamSatıcı: NetmatikElektronik
456,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
6 456.64 Arktek AKD3S4P1600 4 GB DDR3 1600 MHz CL11 RamSatıcı: Uzmanlarpc
471,87 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
7 471.87 arktek Akd3s4p1600, 4gb, Ddr3, 1600mhz, 16 Chip, 1,5v, Cl11, Desktop, Ram 1.1.1.1.Satıcı: ELGİTLER TİCARET
498,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önceki fiyat
8 498.88