Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Ptd Bilişim
1.454,74 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
1 1454.74 Arktek Akd4s16p3200, 16Gb, Ddr4, 3200Mhz, 1,2V, Cl22, Desktop, Ram 1.483,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 1483.72 ARKTEK AKD4S16P3200, 16GB, DDR4, 3200Mhz, 1,2V, CL22, Desktop, RAMSatıcı: UZMANLARPC
1.539,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
3 1539.08 Arktek AKD4S16P3200, 16GB, Ddr4, 3200MHZ, 1,2V, CL22, Desktop, RamSatıcı: Yukesoft
1.557,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
4 1557.43 Arktek Ddr4 16GB 3200MHZ Long Dımm Pc RamSatıcı: Yukesoft | 3 yorum
1.557,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
5 1557.43 Arktek Akd4s16p3200, 16Gb, Ddr4, 3200Mhz, 1,2V, Cl22, Desktop, RamSatıcı: BAŞDAR TEKNOLOJİ
1.667,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 1667.43 ARKTEK AKD4S16P3200, 16GB, DDR4, 3200Mhz, 1,2V, CL22, Desktop, RAMSatıcı: ENPOLYTECH-BURSA
1.950,09 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
7 1950.09