Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
59 dk önceki fiyat
1 810.83 ARKTEK AKD4S8N3200, 8GB, DDR4, 3200Mhz, 1,2V, CL22, Notebook, SODIMM RAMSatıcı: Ptd Bilişim
826,16 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 826.16 ARKTEK AKD4S8N3200, 8GB, DDR4, 3200Mhz, 1,2V, CL22, Notebook, SODIMM RAMSatıcı: UZMANLARPC
841,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 841.62 Arktek AKD4S8N3200 8 GB DDR4 3200 Mhz 1,2 V CL22 RamSatıcı: Uzmanlarpc
858,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
4 858.26 arktek AKD4S8N3200 8GB DDR4 3200Mhz 12V CL22 Notebook SODIMM RAMSatıcı: Netafast
865,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
5 865.65 Arktek AKD4S8N3200, 8gb, Ddr4, 3200MHZ, 1,2V, CL22, Notebook, Sodımm RamSatıcı: Yukesoft
886,81 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
6 886.81 Arktek Akd4s8n3200, 8Gb, Ddr4, 3200Mhz, 1,2V, Cl22, Notebook, Sodımm RamSatıcı: BAŞDAR TEKNOLOJİ
926,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯59 dk önceki fiyat
7 926.62