Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Corsair Dominator Titanium RGB 96GB (2x48GB) 6000MHz CL30 INTEL XMP - AMD EXPO DDR5 Beyaz Ram (CMP96GX5M2B6000Z30W)
102.298,97 TL + 149,00 TL Kargo
Siteye Git ❯
10 dk önce
1 102308.97
Corsaır Domınator Tıtanıum Rgb 96GB (2X48GB) Ddr5 6000MHZ RAM-CMP96GX5M2B6000Z30W
Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ | 6 yorum
108.370,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
2 108370.99
CORSAIR DOMINATOR TITANIUM RGB 96GB (2x48GB) DDR5 6000Mhz CL30 AMD EXPO Beyaz Ram-CMP96GX5M2B6000Z30W Satıcı: Betaplus
108.477,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
3 108477.06
Corsair DOMINATOR TITANIUM RGB 96GB (2x48GB) DDR5 6000Mhz CL30 AMD EXPO Beyaz Ram-CMP96GX5M2B6000Z30 Satıcı: Betaplus
111.329,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 saat önce
4 111329.00
CORSAIR CMP96GX5M2B6000Z30W DOMINATOR TITANIUM RGB 96GB(2x48GB) DDR5 6000Mhz CL30 AMD EXPO Beyaz Ram Satıcı: Betaplus
114.519,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
5 114519.00
PERFORMANS
TEMEL BİLGİLER
TEKNİK BİLGİLER
TASARIM
VARYANT