Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
36

Corsair Vengeance 32 GB 6000 MT Fiyatları

CORSAIR Vengeance DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz CL36 AMD Expo iCUE Uyumlu Bilgisayar Belleği - Gri (CMK32GX5M2E6000Z36), Gri

Satıcı: Amazon.com.tr

26.024,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

1 26034.21
Corsair Vengeance CMK32GX5M2E6000Z36 32GB (2x16 GB) DDR5 6000 MHz CL36 Amd Ram

Satıcı: 2tbilgisayar

26.363,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 26363.58
Corsaır Vengeance Expo Black 32 Gb (2X16) 6000 Mhz Cl36 Cmk32gx5m2e6000z36 Ddr5

Satıcı: 2tbilgisayar

26.647,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 26647.10
Corsair Vengeance 32GB (2x16GB) 6000MHz CL36 INTEL XMP – AMD EXPO DDR5 Ram (CMK32GX5M2E6000Z36) 27.382,30 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 27392.3
Corsair Corsaır Vengeance 32GB (2X16GB) 6000MHZ Ddr5 CL36 Amd Expo Dual Kit RAM-CMK32GX5M2E6000Z36 - Ram

Satıcı: PcKolik

28.896,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 28896.54
Corsaır CMK32GX5M2E6000Z36 32GB (2X16GB) Ddr5 6000MHZ CL36 Expo Vengeance Black

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ | 23 yorum

28.973,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 28973.49
Corsair Vengeance CMK32GX5M2E6000Z36 32GB (2x16 GB) DDR5 6000 MHz CL36 Amd Ram

Satıcı: BETAPLUSTEKNOLOJİ

29.291,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 29291.88
Corsair Corsaır 32gb (2X 16GB) Ddr5 6000mhz Cl36 Dual Kıt Pc Ram Vengeance Cmk32gx5m2e6000z36

Satıcı: Betaplus

29.759,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

8 29759.00
CORSAIR CMK32GX5M2E6000Z36 32GB(2x16GB) Vengeance 6000MHz CL36 DDR5 Siyah AMD EXPO Dual Kit Ram

Satıcı: Betaplus

30.008,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 30008.64
Corsaır Vengeance Ddr5 Ram 32Gb (2X16gb) 6000Mhz Cl36-44-44-96 1,35V Amd Expo Intel Xmp 3.0 Masaüstü Belleği - Gri (Cmk32gx5m2e6000z36)

Satıcı: ylmzhome

69.807,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 69807.50
Corsair Vengeance 32Gb (2X16Gb) 6000Mhz Ddr5 Amd Expo/İntel Xmp Cl36 Dual Kit Beyaz Ram-Cmk32Gx5M2E6000Z36W

Satıcı: Erenler Ticaret

101.665,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

11 101665.83

Corsair Vengeance 32 GB 6000 MT Fiyat Geçmişi

Corsair Vengeance 32 GB 6000 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü DIMM
• Modül Türü UDIMM
• Hata Düzeltme On-die ECC (ODECC)
• Pin Sayısı 288
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.35 V

TASARIM TASARIM

VARYANT VARYANT

• Ürün Kodları CMK32GX5M2D6000Z36 CMK32GX5M2E6000Z36 CMK32GX5M2E6000Z36W

Corsair Vengeance 32 GB 6000 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.