Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Amazon Germany
Yurtdışı ürünleri farklı özellik ve garanti şartlarında olabilir.
2.016,40 TL + 103,91 TL Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
1 2026.4 Corsair Vengeance LPX 16GB (2X8GB) 3200Mhz CL16 1.35V DDR4 Ram, Beyaz (CMK16GX4M2B3200C16W)Satıcı: Amazon Germany
2.157,75 TL + 103,91 TL Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
2 2167.75 Corsair Corsaır 16gb (2x 8gb) Ddr4 3200mhz Cl16 Dual Kıt Pc Ram Vengeance Lpx Cmk16gx4m2b3200c16Satıcı: Jumbum
2.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 2999.00 Corsair Corsaır Cmk16gx4m2b3200c16w 16gb (2X8GB) Ddr4 3200mhz Cl16 Vengeance Rgb Beyaz Dımm BellekSatıcı: e-babil elektronik | 1 yorum
8.518,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 8518.00 Corsair Vengeance White RGB 16GB(2X8GB) DDR4 3200MHz CL16 Ram CMK16GX4M2B3200C16WSatıcı: Bypazar | 18 yorum
8.535,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
5 8535.00 Corsair Vengeance LPX 16GB(2x8GB) 3200MHz DDR4 Ram CMK16GX4M2B3200C16RSatıcı: Bypazar | 85 yorum
11.387,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
6 11387.00