Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Corsair 32GB(2x16GB) 3600MHZ DDR4 Ram CMK32GX4M2D3600C18
Satıcı: CosmonyTeknoloji | 133 yorum
12.629,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
1 12629.00
Corsair Vengeance Lpx Cmk32gx4m2d3600c18 32 Gb (2X16) 3600 Mhz Ddr4 Cl18 Ram
Satıcı: COSMONY TEKNOLOJİ
12.479,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 12479.70
Corsair Vengeance Lpx 32 Gb (2 X 16 Gb) Ddr4 3600 (Pc4-28800) C18 1,35 V Masaüstü Belleği - Siyah Cmk32gx4m2d3600c18
Satıcı: ylmzhome
60.790,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 60790.10
Corsair Corsaır Cmk32gx4m2d3600c18 32gb (2x16gb) Ddr4 3600mhz Cl18 Vengeance Lpx So Satıcı: Erenler Ticaret
70.282,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
4 70282.51
PERFORMANS
TEMEL BİLGİLER
TEKNİK BİLGİLER
TASARIM