Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
16

Corsair Vengeance LPX 32 GB 3200 MT Fiyatları

Corsair Vengeance Lpx 32 Gb (2X16) 3200 Mhz Cl16 Cmk32gx4m2e3200c16 Ddr4 Ram

Satıcı: Ofisgruptedarik

10.285,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 10285.00
Cosmony Corsair Vengeance Lpx 32 GB (2X16) 3200 Mhz CL16 CMK32GX4M2E3200C16 Ddr4 Ram

Satıcı: E-TechGEN

11.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 11499.00
Corsair Vengeance Lpx 32 Gb (2X16) 3200 Mhz Cl16 Cmk32gx4m2e3200c16 Ddr4 Ram

Satıcı: COSMONY TEKNOLOJİ

11.717,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 11717.10
Corsair Vengeance LPX CMK32GX4M2E3200C16 32 GB (2x16) DDR4 3200 MHz CL16 Ram

Satıcı: UYGUNURUNAL

11.829,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 11829.09
CORSAIR Vengeance LPX 32GB (2X16GB) 3200Mhz DDR4 C16 1,35V Ram (CMK32GX4M2E3200C16)

Satıcı: Hepsiburada | 31 yorum

11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 11999.00
Corsair Vengeance LPX CMK32GX4M2E3200C16 32 GB (2x16) DDR4 3200 MHz CL16 Ram

Satıcı: stsofis

12.284,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 12284.09
Corsair CMK32GX4M2E3200C16 32GB (2X16GB) DDR4 3200MHz CL16 VENGEANCE LPX DIMM BELLEK BLACK

Satıcı: Dey Elektronik

14.420,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 14420.34
Corsair Vengeance LPX 32GB (2x16) DDR4 3200MHz CL16 Siyah Ram

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

15.096,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 15096.00
Corsair Vengeance LPX 32GB (2X16GB) DDR4 3200 (PC4-25600) C16 1.35V Masaüstü Bellek - Siyah, 2 adet (1'li paket)

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

15.124,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

9 15134
Corsair Vengeance LPX 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz CL16 Masaüstü Bellek

Satıcı: Cosmony Teknoloji

15.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 15999.00
Corsair 32GB (2X 16GB) DDR4 3200MHZ CL16 DUAL KIT PC RAM VENGEANCE LPX CMK32GX4M2E3200C16

Satıcı: Cosmony Teknoloji

15.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 15999.00
Corsair CMK32GX4M2E3200C16 32GB (2X16GB) DDR4 3200MHz CL16 VENGEANCE LPX DIMM BELLEK BLACK

Satıcı: Erenler Ticaret

44.589,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

12 44589.03

Corsair Vengeance LPX 32 GB 3200 MT Fiyat Geçmişi

Corsair Vengeance LPX 32 GB 3200 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü DIMM
• Hata Düzeltme Non-ECC
• Pin Sayısı 288
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.35 V

TASARIM TASARIM

Corsair Vengeance LPX 32 GB 3200 MT İle En Çok Karşılaştırılan Bellekler

Corsair Vengeance LPX 32 GB 3200 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.