Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
CORSAIR Vengeance RGB DDR5 32GB (2 x 16GB) 6000MHz CL38-44-44-96 1.35V Intel XMP 3.0 AMD Expo Bilgisayar Masaüstü Belleği - Gri Satıcı: TEBILON
27.653,39 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
1 27663.39
CORSAIR Vengeance RGB 32GB (2x16GB) 6000MT/S DDR5 CL38 XMP/AMD EXPO Ram-CMH32GX5M2B6000Z38 Satıcı: Tebilon
27.674,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
2 27674.43
Corsaır Vengeance Rgb 32Gb (2X16gb) 6000Mt/S Ddr5 Cl38 Xmp/Amd Expo Ram-Cmh32gx5m2b6000z38
Satıcı: TEBİLON
28.896,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 28896.20
Corsair Vengeance RGB 32GB (2x16GB) 6000MT/S DDR5 CL38 XMP/AMD EXPO Ram- Satıcı: TEBİLON
28.896,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 saat önce
4 28896.24
Corsaır Vengeance Rgb Ddr5 Ram 32Gb (2X16gb) 6000Mhz Cl38 Intel Xmp İcue Uyumlu Bilgisayar Belleği - Siyah (Cmh32gx5m2b6000c38)
Satıcı: ylmzhome
76.310,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 76310.40
PERFORMANS
TEMEL BİLGİLER
TEKNİK BİLGİLER
TASARIM
VARYANT