Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Corsair VENGEANCE RGB DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6400MHz CL36 Intel XMP iCUE Uyumlu Bilgisayar Belleği - Siyah (CMH32GX5M2B6400C36) Satıcı: AndaGrup
29.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 dk önce
1 29909
Corsair Vengeance Rgb 32 Gb 2x16 6400 Mhz Cl36 Cmh32gx5m2b6400c36w Ddr5 Ram Satıcı: ernpazarlama
58.726,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 58726.36
Corsair Vengeance Rgb Ddr5 Ram 32 Gb (2X16 Gb) 6400 Mhz Cl36 Intel Xmp İcue Uyumlu Bilgisayar Belleği - Siyah (Cmh32gx5m2b6400c36)
Satıcı: ylmzhome
95.700,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 95700.00
Corsair Vengeance Rgb Ddr5 Ram 32 Gb (2X16 Gb) 6400 Mhz Cl36 Intel Xmp İcue Uyumlu Bilgisayar Belleği - Beyaz (Cmh32gx5m2b6400c36w)
Satıcı: ylmzhome
95.749,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 95749.50
Corsair Vengeance Rgb 32Gb (2X16Gb) 6400Mhz Ddr5 Cl36 Dual Kit Ram -Cmh32Gx5M2B6400C36 Satıcı: Erenler Ticaret
103.451,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
5 103451.70
Corsair 32GB(2x16) Vengeance RGB 6400MHz CL36 DDR5 Beyaz Bellek Satıcı: Erenler Ticaret
103.505,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
6 103505.21
PERFORMANS
TEMEL BİLGİLER
TEKNİK BİLGİLER
TASARIM
VARYANT