Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Crucial Basic 16GB DDR4 2666MHz Notebook Ram Kapasitesi ile Yüksek Performans Sunar
Satıcı: OFISGRUP | 4 yorum
4.498,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
1 4498.00
Crucial Basic Ntb 16Gb 2666Mhz Ddr4 Cb16gs2666 Notebook Ram
Satıcı: COSMONY TEKNOLOJİ
4.946,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 4946.70
Crucial Basic 16GB 2666MHz DDR4 CB16GS2666 Notebook Ram
Satıcı: CosmonyTeknoloji | 170 yorum
4.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
3 4999.00
Crucial Ntb Cb16gs2666 16 Gb Ddr4 2666 Mhz Sodımm Cl19 Ram
Satıcı: Ofisgruptedarik
6.077,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 6077.50
Crucial Basic 16GB 2666MHz DDR4 Notebook Ram Satıcı: Cosmony Teknoloji
6.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 6299.00
Crucial NTB CB16GS2666 16 GB DDR4 2666 MHz SODIMM CL19 Ram Satıcı: kuralay
7.280,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
6 7280.88
Crucial NTB CB16GS2666 16 GB DDR4 2666 MHz SODIMM CL19 Ram Satıcı: core-bilgisayar
8.722,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
7 8722.29
PERFORMANS
TEMEL BİLGİLER
TEKNİK BİLGİLER
TASARIM