Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Crucial 8GB 2666MHz UDIMM CL19 DDR4 Ram CB8GU2666
Satıcı: CosmonyTeknoloji | 113 yorum
3.339,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
1 3339.00
Crucial Basics 8 Gb 2666 Mhz Ddr4 Cl19 Cb8gu2666 Ram Masaüstü Bellek
Satıcı: COSMONY TEKNOLOJİ
3.254,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 3254.10
Crucial Basics 8gb 2666MHZ Ddr4 CB8GU2666-KUTULU
Satıcı: CosmonyTeknoloji | 6 yorum
3.339,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
3 3339.00
Crucial BASICS SERIES 8GB DDR4 2666Mhz CL19 Pc Ram CB8GU2666 Satıcı: OFİSGRUP KURUMSAL
3.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 3999.00
PERFORMANS
TEMEL BİLGİLER
TASARIM